۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 34255
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
مخالفت برخی اهالی بازار با پیاده‌راه‌ سازی در خیابان امام(ره) سمنان
مخالفت برخی اهالی بازار با پیاده‌راه‌ سازی در خیابان امام(ره) سمنان

مخالفت برخی اهالی بازار با پیاده‌راه‌ سازی در خیابان امام(ره) سمنان

سمنان- آبرومند: رئیس هیات امنای بازار سمنان گفت: جمعی از بازاری‌های سمنان با پیاده‌راه سازی در خیابان امام (ره) این شهر در صورت اتخاذ نشدن برنامه‌های کارشناسی و رفع نشدن مشکلات زیرساختی در این منطقه مخالف هستند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی اکبر صیادجو افزود: پیاده‌راه سازی خیابان امام(ره) سمنان […]

سمنان- آبرومند: رئیس هیات امنای بازار سمنان گفت: جمعی از بازاری‌های سمنان با پیاده‌راه سازی در خیابان امام (ره) این شهر در صورت اتخاذ نشدن برنامه‌های کارشناسی و رفع نشدن مشکلات زیرساختی در این منطقه مخالف هستند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی اکبر صیادجو افزود: پیاده‌راه سازی خیابان امام(ره) سمنان نیازمند توجه به دیدگاه‌های فنی و کارشناسی است و نمی‌توان برای توسعه یک بخش از اقتصاد شهر مشکلاتی برای اصناف و بازاریان ایجاد کرد.

وی خاطر نشان کرد: توجه به امکانات ترابری برای جابجایی بازاریان و کالای واحدهای صنفی، توقفگاه، حمل و نقل شهروندان و گردشگران در منطقه در ساخت پیاده راه باید مدنظر مسئولان قرار گیرد.

رئیس هیات امنای بازار سمنان ادامه داد: توجه به امکانات تفریحی و گردشگری و استفاده از فناوری‌های روز و نمونه‌برداری از شهرهای موفق در اجرای طرح پیاده راه سازی باید مورد توجه شهرداری سمنان به عنوان متولی اجرای این طرح باشد.

صیادجو اضافه کرد: خیابان امام(ره) به عنوان قلب بازار اقتصادی مرکز استان سمنان مطرح است و برای اجرای طرح‌های اقتصادی و گردشگری، پیوست‌های مختلف مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بازسازی بازار سمنان به عنوان یکی از بازارهای تاریخی و گردشگری کشور در دستور کار است و با کمک بازاریان برای بازسازی این بازار اقدام می شود.

رئیس هیات امنای بازار سمنان گفت: رونق کسب و کار در بازار سمنان نیازمند رفع مشکلات زیرساختی است و باید مسئولان برای بازسازی این بازار اقدام کنند.

براساس سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ شهر سمنان ۱۸۵ هزار و ۱۲۹ نفر جمعیت دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*