۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 41024
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
مدار افزایشی بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان شهدای پاکدشت
مدار افزایشی بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان شهدای پاکدشت

مدار افزایشی بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان شهدای پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: توجه نکردن به مسائل بهداشتی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی موجب افزایش تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ شده است. به گزارش خبرنگار ما – اسدی متخصص عفونی بیمارستان شهدای پاکدشت گفت: تعداد بیماران کرونایی در این بیمارستان افزایش یافته به صورتی که تمام بخش‌های بیمارستان و آی ‌سی ‌یو ظرفیتشان […]

پاکدشت – آبرومند: توجه نکردن به مسائل بهداشتی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی موجب افزایش تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ شده است.

به گزارش خبرنگار ما – اسدی متخصص عفونی بیمارستان شهدای پاکدشت گفت: تعداد بیماران کرونایی در این بیمارستان افزایش یافته به صورتی که تمام بخش‌های بیمارستان و آی ‌سی ‌یو ظرفیتشان تکمیل شده است.

 

وی تصریح کرد: در ماه‌های اخیر شمار مبتلایان به کرونا که در بیمارستان شهدای پاکدشت بستری شده به ۴۵۰ نفر رسیده که ۹۱ نفر از آن‌ها فوت کرده اند.

 

اسدی متخصص عفونی افزود: شدت بیماری کرونا افزایش یافته و این بیماری کاملا ناشناخته‌ است؛ پیر و جوان نمی‌شناسد و در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی تمام افراد را درگیر می‌کند.

او درباره افزایش انتشار ویروس کرونا مطرح کرد: حتی جوان‌هایی در بیمارستان بستری هستند که با کپسول اکسیژن و مصرف دارو، میزان اکسیژن خون آن‌ها به ۸۸ درصد رسیده است و ظرفیت تمام تخت‌های بیمارستان تکمیل شده است؛ بنابراین تفکری با عنوان کودکان و جوان‌ها به کرونا مبتلا نمی‌شوند، کاملا نادرست است.

 

بیماران بستری در این بیمارستان بیشتر با علائمی مانند سردرد، سرگیجه، سرفه، تنگی نفس، دل پیچه و احساس بدن درد مراجعه کرده و نتیجه ابتلای آن‌ها به بیماری کرونا مثبت اعلام شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*