۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2115
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۴۶
  • 218 بازدید
  • ارسال توسط :

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانیدوره آموزشی اطفاء حریق برگزار شد

ورامین – رامین نیوز: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین گفت: دوره آموزشی اطفاء حریق و کنترل آتش سوزی با همکاری ویژه آتش نشانی برگزار گردید. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- یزدان خانی گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء سطح آگاهی رانندگان در مقابله با آتش سوزی و حادثه و اطفاء حریق و کنترل […]

ورامین – رامین نیوز: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین گفت: دوره آموزشی اطفاء حریق و کنترل آتش سوزی با همکاری ویژه آتش نشانی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- یزدان خانی گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء سطح آگاهی رانندگان در مقابله با آتش سوزی و حادثه و اطفاء حریق و کنترل آتش می باشد که با حضور رانندگان بخش سازمانی و خصوصی در محوطه سازمان آتش نشانی اجرا گردید.

3

وی افزود: در این دوره اطلاعاتی در مورد اطفاء حریق و مقابله با آتش سوزی و حفظ خونسردی در هنگام مواجهه با حوادث و طریقه استفاده از لوازم آتش نشانی بصورت عملی در دستور کار قرار گرفت.

4

این مسئول در پایان اظهار داشت: این دوره ها تا پایان سال با رویکرد تخصصی تر جهت رانندگان در ارائه خدمت رسانی بیشتر به شهروندان ادامه دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*