۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 4347
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱
  • 171 بازدید
  • ارسال توسط :

مدیرعامل شرکت عمران پردیس خبر داد واگذاری مدیریت ساخت مصلای بزرگ پردیس

پردیس- ابتکارآنلاین: مدیرعامل شرکت عمران پردیس از واگذاری مدیریت ساخت مصلای بزرگ این شهر به شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور خبر داد.   جمعی از علما، وعاظ، روحانیان و ائمه جماعات تهران در حاشیه حضور در  شهر جدید پردیس از شرکت عمران این شهر بازدید کردند.   مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در این […]

پردیس- ابتکارآنلاین: مدیرعامل شرکت عمران پردیس از واگذاری مدیریت ساخت مصلای بزرگ این شهر به شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور خبر داد.

 

جمعی از علما، وعاظ، روحانیان و ائمه جماعات تهران در حاشیه حضور در  شهر جدید پردیس از شرکت عمران این شهر بازدید کردند.

 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در این مراسم به ارائه گزارشی در خصوص تاریخچه و روند احداث و شکل‌گیری این شهر و جمعیت شهر و اقدامات صورت گرفته توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس در زمینه ساخت شهر، تأسیسات زیربنایی و روبنایی و همچنین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر و موانع و مشکلات تحویل واحدها به متقاضیان پرداخت.

 

حسن ولی‌پور فرمایشات مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب برای تمام ارکان نظام دانست و تصریح کرد: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری، ما تلاش‌های خود را دو چندان کرده و موضوع مسکن مهر را به عنوان یک وظیفه شرعی و ملی برای خود می‌دانیم.

 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ساخت پروژه‌های زیر‌بنایی و روبنایی مسکن مهر در کنار ساخت و تکمیل واحدهای مسکن مهر را از جمله فعالیت‌های شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد و برای نمونه به ساخت خط انتقال آب از لتیان، تصفیه‌خانه آب پردیس، ایستگاه‌های پمپاژ آب و مخازن همه امکانات شهری مورد نیاز توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس از گذشته تا کنون اشاره کرد.

 

وی از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور به منظور واگذاری مدیریت ساخت مصلای بزرگ پردیس به این شورا اشاره کرد و گفت: با تبادل این تفاهم‌نامه، پرداخت هزینه‌های ساخت توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس و مدیریت موضوع به اهل فن و متخصص آن سپرده شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*