۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 45254
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
مدیرکل اقتصاد و دارایی لرستان معرفی شد
مدیرکل اقتصاد و دارایی لرستان معرفی شد

مدیرکل اقتصاد و دارایی لرستان معرفی شد

خرم‌آباد – آبرومند: آیین معارفه “الهام شاداب فر” به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان از طریق وبینار برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – در این آیین معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصادو دارایی گفت: این وزارتخانه  آمادگی لازم برای واگذاری مسئولیت به خانم ها را بطور […]

خرم‌آباد – آبرومند: آیین معارفه “الهام شاداب فر” به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان از طریق وبینار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – در این آیین معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصادو دارایی گفت: این وزارتخانه  آمادگی لازم برای واگذاری مسئولیت به خانم ها را بطور کامل دارد.

 

علی عسکری افزود:  مباحثی چون شناسایی و مولدسازی دارایی های راکد دولت، تسهیل سرمایه گذاری خارجی و تلاش برای تحقق درآمد های پیش بینی شده مالیاتی و گمرکی استان از جمله اولویت های ادارات کل استانی وزارت اقتصاد است.

 

وی بهبود محیط کسب و کار را یکی از جدی ترین رویکرد های وزارت اقتصاد در سطح کشور و استان ها عنوان و تاکید کرد: باید بگونه ای تلاش شود تا نهایت تسهیل در مورد فعالیت های تولیدی و خدماتی بویژه در خصوص اعطای مجوز های شروع کسب و کارها فراهم آید.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در ادامه، مباحثی چون شناسایی و مولد سازی دارایی های راکد دولت، تسهیل سرمایه گذاری خارجی از طریق معرفی قابلیت های استان و ارائه مجوز های لازم به متقاضیان سرمایه گذاری و تلاش برای تحقق درآمد های پیش بینی شده مالیاتی و گمرکی استان را از جمله دیگر اولویت های ادارت کل استانی وزارت اقتصاد عنوان کرد.

 

شاداب فر تاکنون معاونت اقتصادی این اداره‌کل را بر عهده‌دار داشت که به جای ماندگار مرادی در این سمت منصوب شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*