۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 6636
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۶
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :

مدیر عامل صندوق ذخیره رفاه و تامین آتیه شهرداری دماوند منصوب شد

دماوند – ابتکار ورامین: حدید حیدری از اعضای هیات مدیره منتخب صندوق رفاه شهرداری دماوند، با انتخاب اکثریت آراء هیات مدیره به عنوان مدیر عامل این صندوق منصوب شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – حدید حیدری در خصوص اهداف این صندوق گفت: به منظور تشویق کارکنان شهرداری دماوند […]

دماوند – ابتکار ورامین: حدید حیدری از اعضای هیات مدیره منتخب صندوق رفاه شهرداری دماوند، با انتخاب اکثریت آراء هیات مدیره به عنوان مدیر عامل این صندوق منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – حدید حیدری در خصوص اهداف این صندوق گفت: به منظور تشویق کارکنان شهرداری دماوند به آینده نگری و پس انداز در جهت حل مشکل مالی آنان و نیز استفاده از اندوخته در طول خدمت و دوران بازنشستگی و همچنین به منظور تامین نیازهای ضروری و در ادامه بکارگیری سرمایه صندوق در جهت کسب در آمد بیشتر برای رفاه حال و آینده کارکنان، صندوق ذخیره رفاه و تامین آتیه پرسنل شهرداری دماوند تاسیس شد.

وی به برگزاری انتخابات هیات رییسه صندوق اشاره و خاطرنشان کرد: این صندوق از پنج نفر هیئت رییسه و یک نفر بازرس تشکیل شده است که طی انتخاباتی اعضای صندوق توسط کارکنان شهرداری مشخص شدند.

این مسوول با بیان اینکه صندوق دارای سه رکن هیئت مدیره، مدیر عامل و بازرس می باشد، بیان کرد: مسوولیت اداره صندوق به عهده هیئت مدیره صندوق بوده که مرکب از پنج نفر می باشند و برای مدت دو سال از طرف اعضای صندوق انتخاب شدند و همچنین مدیر عامل صندوق، از بین اعضای هیئت مدیره و یا خارج از آن به پیشنهاد اعضای هیئت مدیره برای مدت دو سال انتخاب می شود.

وی ادامه داد: جهت حفظ و افزایش منابع صندوق بر اساس دستورالعمل های مصوب هیئت مدیره و با تایید هیئت مدیره صندوق میتوان از محل منابع موجود در حوزه هایی همچون سپرده گزاری در بانکها و موسسات مالی معتبر، خرید اوراق مشارکت منتشره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاههای دولتی، پرداخت تسهیلات ضروری و همچنین تسهیلات مالی به کارکنان شهرداری دماوند و…. می باشد.

لازم به ذکر است در انتخابات برگزار شده قبلی، “زین العابدین مازنی”، “سید کمال سادات”، “حدید حیدری”، “محمود بهرامی”و “جعفر علیپور” به عنوان اعضای هیئت مدیره و “آرمین براتی” و “هادی رحیمی” به عنوان بازرس انتخاب شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*