۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6982
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۱
  • 146 بازدید
  • ارسال توسط :

مذاکرات هسته ای عزتمندی را برای کشور به ارمغان آورد

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به مذاکرات تیم هسته ای جمهوری اسلامی ایران با گروه موسوم به ۵+۱، دستاورد به دست آمده را پیروزی و عزتمندی بزرگی برای کشور برشمرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – ابوالقاسم مهری در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به مذاکرات تیم هسته ای جمهوری اسلامی ایران با گروه موسوم به ۵+۱، دستاورد به دست آمده را پیروزی و عزتمندی بزرگی برای کشور برشمرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – ابوالقاسم مهری در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه در سال ۹۴ در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر اظهارکرد: آحاد مسؤولان باید تحقق شعار سال و عمل به منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود در شروع سال جدید قرار دهند.

وی بر لزوم قانونمندی و مردم داری مسؤولان و برنامه محوری دستگاه های اجرایی شهرستان تاکید کرد و افزود: لازمه تحقق این مهم تلاش مجدانه مدیران و به حرکت وا داشتن مجموعه تحت امر است تا بتوانند همدلی و همزبانی دولت و ملت را به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور برسانند.

مهری در ادامه با اشاره به مذاکرات تیم هسته ای جمهوری اسلامی ایران با گروه موسوم به ۵+۱، دستاورد به دست آمده را پیروزی و عزتمندی بزرگی برای کشور برشمرد و تصریح کرد: امروز ایران اسلامی به برکت رهبری های داهیانه ۱۰ ساله امام راحل و بیش از دو دهه رهبری بابصیرت مقام معظم رهبری در مسیری شفاف، منطقی و عالمانه در راستای اهداف متعالی نظام اسلامی به پیش می رود.

وی همچنین با اشاره به حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی طی هفته گذشته در شهرستان، از تلاش های مجدانه آحاد مدیران و خبرنگاران شهرستانی و استانی در تمهید مقدمات این سفر و پوشش کامل مراسم تقدیر و ابراز امیدواری کرد؛ به زودی شاهد برکات این سفر در جای جای شهرستان باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*