۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 48719
  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
  • 1 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر سعید آباد برگزار شد
مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر سعید آباد برگزار شد

مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر سعید آباد برگزار شد

پردیس – آبرومند: در پی ارتقای روستای سعیدآباد به شهر و پس از برگزاری جلسه آموزشی و مشورتی برای شورای اسلامی روستا،  اعضای شورای اسلامی  روستای سعید آباد به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر قسم یاد کردند.   به گزارش خبرنگار ما – ارتقای روستای سعید آباد به شهر بر اساس ظرفیت ها، جمعیت، واحد‌های […]

پردیس – آبرومند: در پی ارتقای روستای سعیدآباد به شهر و پس از برگزاری جلسه آموزشی و مشورتی برای شورای اسلامی روستا،  اعضای شورای اسلامی  روستای سعید آباد به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر قسم یاد کردند.

 

به گزارش خبرنگار ما – ارتقای روستای سعید آباد به شهر بر اساس ظرفیت ها، جمعیت، واحد‌های صنفی و صنعتی فعال و درخواست های مردمی در دستور کار قرار گرفته بود و پس از طی روال قانونی و موافقت هیات دولت، مصوبه تاسیس شهرداری خسروآباد صادر شد.

 

پیش از ظهر امروز نیز و با حضور ۳ عضو شورای اسلامی سعید آباد در فرمانداری پردیس و قرائت متن سوگند نامه شورای اسلامی شهر، ارتقای این روستا به شهر رسمیت گرفت.

 

اعضای حاضر در ادامه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر سعید آباد را با رای گیری انتخاب و بر اساس آن رمضان اسدی، محمد نوع پرور و رمضان علی خلاقی به عنوان رئیس، نایب رئیس و منشی شورا انتخاب شدند و سپس اعضای شورا با تشکیل اولین جلسه خود در حضور نماینده فرمانداری ضمن قدردانی از زحمات فرمانداری و مجموعه دست‌اندرکاران تصویب و ارتقای روستای سعید آباد به شهر و با اعلام اراده و اهتمام خویش برای عمران و آبادی شهر تازه تاسیس سعید آباد، وارد بحث انتخاب سرپرست شهرداری شدند و سینا میثاقی را به عنوان سرپرست شهرداری سعیدآباد انتخاب و طی صورتجلسه به فرمانداری معرفی کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*