۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 6326
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۲
  • 272 بازدید
  • ارسال توسط :

مربی محوری‌ترین، کلیدی‌ترین و محبوب‌ترین عضو مدرسه است

قرچک – ابتکار ورامین: حجت السلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک گفت: نظام تعلیم و تربیت در مجموعه تعالیم اسلام جایگاه خاص و زیربنایی خود را دارد، مربی را محوری‌ترین، کلیدی‌ترین و محبوب‌ترین عضو مدرسه دانست. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – باحضور علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام […]

قرچک – ابتکار ورامین: حجت السلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک گفت: نظام تعلیم و تربیت در مجموعه تعالیم اسلام جایگاه خاص و زیربنایی خود را دارد، مربی را محوری‌ترین، کلیدی‌ترین و محبوب‌ترین عضو مدرسه دانست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – باحضور علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه ، مهدی نیکبخت مدیرآموز ش وپرورش وجمعی از روسای ادارات ونهادهای شهرستان قرچک درکانون فرهنگی تربیت ملائک تربیتی از معاونین ومربیان تربیتی مدارس شهرستان قرچک قدردانی شد

در این مراسم حجت السلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین اهداف والا و ارجمند مکتب اسلام را ساختن انسان کامل و رساندن او به قرب الهی دانست.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر با اتکا به مفاهیم بلند و عمیق آیات روح‌بخش قرآنی و آرمان‌های حضرت امام (ره) و اهداف ترسیم‌شده‌ی انقلاب اسلامی در همان سال‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی “امور تربیتی” را در آموزش‌وپرورش پایه‌گذاری کردند و مربیان این حوزه را سربازان انقلاب نامیدند.

اسماعیلی شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر را به‌عنوان معماران هفته تربیت اسلامی نام برد و گفت: انتظار می‌رود با عنایت به نگاه فاخر مقام معظم رهبری نسبت به امور تربیتی و مبانی تعلیم و تربیت دینی بتوانیم در این هفته گوشه‌ای از این انتظارات معظم له را برآورده کنیم.

وی در پایان بابیان اینکه نظام تعلیم و تربیت در مجموعه تعالیم اسلام جایگاه خاص و زیربنایی خود را دارد، مربی را محوری‌ترین، کلیدی‌ترین و محبوب‌ترین عضو مدرسه دانست و عنوان کرد: یک مربی تربیتی باید جایگاه واقعی خود را با گفتار، کردار، رفتار و پوشش مناسب به‌عنوان نخستین واصلی‌ترین گام تثبیت و تکریم کرده و با داشتن بهداشت کلمه، مطابق فرمایشات امام علی (ع) نگاهش استوار و نیرویش محکم باشد.

گفتنی است، دانش آموزان با اجرای مقاله ، سرود وتواشیح های بسیار زیبایی این روز را گرامی داشتند ودر پایان مراسم از مربیان تربیتی فعال مدارس با اهدای جوایز ولوح تقدیر قدردانی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*