۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 53416
  • ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
مردم استان زنجان بیش از هفت میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند
مردم استان زنجان بیش از هفت میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند

مردم استان زنجان بیش از هفت میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند

زنجان- آبرومند: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، از افزایش ۶۰ درصدی پرداخت صدقه در استان خبر داد و گفت: مردم نیکوکار استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون، مشارکت هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی در پرداخت صدقه داشتند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش ‌یافته است. به گزارش خبرنگار ما به […]

زنجان- آبرومند: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، از افزایش ۶۰ درصدی پرداخت صدقه در استان خبر داد و گفت: مردم نیکوکار استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون، مشارکت هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی در پرداخت صدقه داشتند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش ‌یافته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – هدایت صفری با بیان اینکه صدقات جمع‌آوری‌شده در بخش‌های مختلف، برای خانواده‌های تحت حمایت، هزینه می‌شود، افزود: پرداخت کمک‌ هزینه جهیزیه، آموزش و امور فرهنگی، کمک به تأمین و تعمیر منازل مسکونی مددجویان، ایجاد اشتغال و کمک به هزینه‌های درمانی از دیگر هزینه کردهای صدقه است.

 

وی همچنین از جمع‌آوری و توزیع بیش از ۶ میلیارد و ۴۲۰میلیون تومان، کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها خبر داد و گفت: با مشارکت حامیان، خیران و نیکوکاران و هم افزایی کمیته امداد استان، یک هزارو ۷۳۶ دستگاه تبلت تهیه و در بین دانش آموزان نیازمند فاقد امکانات آموزش غیرحضوری، توزیع‌ شده است.

 

وی تصریح کرد: تلفن نیکوکاری ۳۳۱۱۶،تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷، نصب نرم‌افزارهای کاربردی سکه و سنا، ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۸۸۷۷، پرداخت از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان یا خودپرداز، واردکردن کد #۰۲۴*۸۸۷۷* در تلفن همراه و یا با ورود به سایتemdad.ir روش‌هایی آسان برای پرداخت صدقات توسط نیکوکاران برای کمک به نیازمندان  است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*