۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 28854
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :
مردم ایران هیچ گاه در برابر یاوه گویی های آمریکا کوتاه نمی آیند
مردم ایران هیچ گاه در برابر یاوه گویی های آمریکا کوتاه نمی آیند

مردم ایران هیچ گاه در برابر یاوه گویی های آمریکا کوتاه نمی آیند

ورامین – آبرومند: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حضوربی سابقه مردم تهران و ورامین در تشییع شهدا این پیام را به ترامپ مخابره کرد که مردم ایران هیچ گاه در برابر یاوه گویی های سران آمریکا کوتاه نمی آیند. به گزارش خبرنگار ما – سید حسین نقوی حسینی روز […]

ورامین – آبرومند: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حضوربی سابقه مردم تهران و ورامین در تشییع شهدا این پیام را به ترامپ مخابره کرد که مردم ایران هیچ گاه در برابر یاوه گویی های سران آمریکا کوتاه نمی آیند.

به گزارش خبرنگار ما – سید حسین نقوی حسینی روز جمعه در حاشیه تشییع پیکر شهید مدافع حرم، مهدی ثامنی راد از شهدای مدافع حرم ورامین در جمع خبرنگاران گفت: بازگشت پیکر این شهید پس از ۳ سال به ایران اسلامی، هدیه ای بزرگ به مردم ورامین که پیشگام در دفاع از ارزش های اسلامی می باشند است.

وی اظهار داشت: حضور پرشور مردم ورامین در تشییع این شهید که در ۴۰ سال گذشته بی سابقه بود، ثابت کرد که مردم ایران در دفاع از انقلاب، ارزش های اسلامی و ولایت فقیه استوار باقی می مانند.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور مردم ورامین از زن و مرد، پیر و جوان، باحجاب و بی حجاب ثابت کرد که دفاع از انقلاب و ارزش های آن به قشر و طبقه خاصی محدود نمی شود.

نقوی حسینی افزود: این حضور با شکوه بار دیگر ثابت کرد که مردم ایران هیچ گاه در برابر یاوه گویی های آمریکا و ترامپ و امثال او کوتاه نمی آیند و مقاومت، تنها رمز پیروزی بر توطئه های استکبار جهانی است.

شهید مهدی ثامنی راد از شهدای ایرانی مدافع حرم است که در ۲۲ بهمن سال ۹۴ در منطقه تل هور سوریه به شهادت رسید و سه سال جاویدالاثر بود.

پیکر شهید ثامنی پس از سه سال و با آزمایشات DNA شناسایی و به میهن اسلامی بازگشت.

از شهید ثامنی یک دختر به یادگار مانده که در هنگام شهادت ۹ ماه بیشتر نداشت.

شهید ثامنی راد متولد ۲۲ بهمن سال ۶۱ و ساکن شهرستان ورامین بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*