۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 37822
  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
مردم با انتخاب درست، مجلسی در تراز انقلاب تشکیل دهند
مردم با انتخاب درست، مجلسی در تراز انقلاب تشکیل دهند

مردم با انتخاب درست، مجلسی در تراز انقلاب تشکیل دهند

مردم با حضور حماسی و انتخاب درست خود می توانند یک مجلس در تراز در انقلاب اسلامی را تشکیل دهد.

قم- آبرومند: دادستان کل کشور بعنوان سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن قم گفت: مردم با حضور حماسی و انتخاب درست خود می توانند یک مجلس در تراز در انقلاب اسلامی را تشکیل دهد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) بیان کرد: دل بستن به غرب جز خسارت ثمره دیگری نخواهد داشت، شما یک مورد موفق نشان بدهید که از مذاکره با آمریکا سود برده باشد. یک کشور نشان دهید که از زمانی که در حلقه آمریکا قرار گرفته در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته باشد.

 

دادستان کل کشور اضافه کرد: کار عربستان سعودی امروز به جایی رسیده که رییس جمهوری آمریکا، پادشاه این کشور را به عنوان یک گاو شیرده خطاب می کند.

 

منتظری تاکید کرد: پیشرفت کشور و رفع مشکلات اقتصادی، فرهنگی و غیره در گرو مدیریت جهادی است.

 

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: همانگونه که با مدیریت جهادی ایران در حوزه دفاعی، امنیتی، موشکی و هسته ای به پیشرفت های چشمگیری دست یافته در حوزه های دیگر هم می تواند.

 

وی تاکید کرد: دولتمردان برای رفع مشکلات اقتصادی با لباس اتو کشیده نمی توانند معضلات را حل کنند، دولتمردان لباس رزم جهادی را بر تن کنند.

 

وی همچنین بیان کرد: مردم با حضور حماسی و انتخاب درست خود می توانند یک مجلس در تراز در انقلاب اسلامی را تشکیل دهد.

 

* رد صلاحیت ۶۰ نماینده مایه شرم است

 

منتظری گفت: این بسیار مایه شرم است که با وجود تمام اغماض هایی که شورای نگهبان داشته بیش از ۶۰ نماینده رد صلاحیت شده باشد.

 

دادستان کل کشور اضافه کرد: حرف هایی ما داریم که نمی توانیم در تریبون های عمومی بگوییم، نه این که شما مردم نامحرم باشید بلکه دشمن سوء استفاده می کند.

 

وی با اشاره به سخنان اخیر رهبری در رابطه با ضرورت قوی شدن کشور در تمام ابعاد بیان کرد: اگر امت اسلامی قوی و قدرتمند بود این حجم از جنایت و کشتار در جامعه اسلامی اتفاق نمی افتاد.

 

منتظری اظهار داشت: آمریکا برای از بین بردن انقلاب اسلامی ۴۱ سال است که انواع توطئه های داخلی، منطقه ای و جهانی را به کار برده است.

 

دادستان کل کشور تصریح کرد: دشمن برای ضربه زدن به جایگاه ولایت که در اوج عظمت و قله سرافرازی نظام قرار دارد عزم جدی دارد.

 

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای وارد کردن ضربه به کیان ولایت، یادآور شد: آمریکا به دنبال از بین ستون خیمه نظام یا همان ولایت فقیه است.

 

منتظری اضافه کرد: در صدر اسلام نیز افرادی که از حرکت جهانی اسلام مخالف بودند محور اصلی را هدف قرار داده و ائمه اطهار(ع) را از محدوده قدرت دور کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز هم بنی امیه های منطقه ای به دنبال آن هستند که به ستون اصلی خیمه نظام ضربه وارد کنند.

 

دادستان کل کشور افزود: در این شرایط فقط کسانی می توانند با ولی فقیه زمان همراه شوند که در دارای روحیه بصیرت، صبر و آشنایی به مواضع حق در مباحث سیاسی است.

 

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات امروز جامعه ما این است که عده ای اذهان عمومی را به دلیل خواسته های خود منحرف می کنند.

 

منتظری عنوان کرد: برخی از سخنان یاس آوری که در سطح جامعه مطرح می شود نباید ما را از اتخاذ مواضع حق دلسرد کند.

 

وی عنوان داشت: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته هر جا که لازم بوده در مناسبت های مختلف به صورت خودجوش یا ساماندهی شده حضور حماسی پیدا کرده است.

 

منتظری تاکید کرد: حضور حماسی ملت در صحنه، توطئه های دشمنان را خنثی و نقشه های آنها را نقش بر آب کرده است.

 

دادستان کل کشور افزود: این قبیل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ها مانند سوخت موشکی هایی است که پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد را در هم کوبید.

 

وی در ادامه با اشاره به علت محبوبیت سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: این سردار بزرگ اسلام مجاهد مخلص راه خدا بود و فردی که با خدا معامله کند، اینگونه محبوب قلب های مردم می شود.

 

منتظری تاکید کرد: عشق و رویکردهای سردار سلیمانی چنان در دل های مردم رخنه کرده به گفته رهبری معظم انقلاب به “مکتب سردار سلیمانی” تبدیل شده است.

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن با عنوان ” حماسه حضور، عظمت ملت، تکریم سردار دلها” همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور و متراکم اقشار مختلف مردم در استان قم برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*