۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 966
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۳
  • 315 بازدید
  • ارسال توسط :

مردم با مسئولیت بیشتر در توسعه و پیشرفت کشور مشارکت می کنند

شهرری- رامین نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: برخی از مردم ضمن انصراف از دریافت یارانه با مسوولیت پذیری بیشتر در توسعه و پیشرفت کشور خود مشارکت می کنند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری با اشاره  به آغاز ثبت نام از […]

شهرری- رامین نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: برخی از مردم ضمن انصراف از دریافت یارانه با مسوولیت پذیری بیشتر در توسعه و پیشرفت کشور خود مشارکت می کنند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری با اشاره  به آغاز ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه ها در مرحله دوم طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تمامی امکات و تجهیرات سخت افزاری و نرم افزاری در کلیه روستاها، بخش ها و شهرها برای داوطلبان ثبت نام دریافت
یارانه های فراهم شده است.

معاون استاندار تهران افزود: فرمانداری ری از دو ماه پیش با برگزاری جلسات متعدد
هماهنگی های لازم را برای ثبت نام دریافت کنندگان یارانه انجام داده است و مردم شهرستان ری هیچگونه نگرانی در خصوص این مطلب نداشته باشند.

فرماندار شهرستان ری تأکید کرد: تمامی دفاتر پیش خوان دولت، پلیس + ۱۰، کافینت ها، فرمانداری، بخشداری ها و دهیاری های سطح شهرستان ری آمادگی لازم را برای ثبت نام از مردم را دارند.

جمالی پور به مردم توصیه کرد: شهروندان عجله ای برای ثبت نام نداشته باشند زیرا با برنامه ریزی های انجام شده اگر همه در زمان مقرر جهت ثبت نام اقدام کنند هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و کسانی هم که موفق به ثبت نام در روز مقرر نشوند می توانند در روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین این کار را انجام دهند.

وی تصریح کرد: اگر در بین شهروندان کسانی هستند که می توانند از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند این کار را انجام دهند تا یک نهضت انصراف در بین مردم ایجاد شود و دولت بتواند با مبالغی که از این راه بدست می آورد در سایر بخش ها حمایت های بیشتری کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: اگر مردم در ثبت نام دچار مشکل شدند می توانند با مراجعه به فرمانداری شهرستان ری، بخشداری ها و دهیاری های تابعه مشکل خود را مطرح کرده تا خدمتگزاران آنان با تمام امکانات در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند.

همچنین داوطلبان دریافت یارانه می تواند از بیستم تا سی و یکم فروردین ماه جاری با مراجعه به سایت refahe.ir و یا دفاتر پستی، پیشخوان ثبت نام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*