۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1570
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۲
  • 203 بازدید
  • ارسال توسط :

مردم شهرستان ورامین شایسته خدمت ویژه هستند

ورامین – رامین نیوز: رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین گفت: به دلیل رشادت‌های مردم این منطقه باید خدمات ارزنده و بیشتری به مردم شهرستان ورامین ارائه شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد وصال پور در حاشیه جلسه شورای عالی استان تهران در ورامین گفت: موضوع حمل و نقل ریلی و احداث متروی ورامین و […]

ورامین – رامین نیوز: رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین گفت: به دلیل رشادت‌های مردم این منطقه باید خدمات ارزنده و بیشتری به مردم شهرستان ورامین ارائه شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد وصال پور در حاشیه جلسه شورای عالی استان تهران در ورامین گفت: موضوع حمل و نقل ریلی و احداث متروی ورامین و نیز مشکلات حریم ورامین با شهرستان‌های همجوار مورد بررسی قرار گرفت.

 وی ادامه داد: به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمات شایانی به منطقه ورامین شده ولی در مقابل ایثار و از خودگذشتگی این مردم، این کارها قطره‌ای در برابر دریایی از ایثار و جانفشانی آنان محسوب می‌شود.

رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین اظهارداشت: روزگاری شهرستان ورامین از شمال به دماوند، از شرق به گرمسار، از غرب به شهرستان ری و از جنوب به فشافویه محدود بود ولی با تقسیمات کشوری صورت گرفته این شهرستان تاریخی بسیار محدود شده و مشکلات عدیده‌ای در راه توسعه و پیشرفت آن قرار گرفته است.

 وی گفت: یکی از اقدامات مهمی که می‌تواند زمینه توسعه این شهرستان را فراهم کند، اجرای پروژه متروی تهران– ورامین است که با اجرای آن بیش از دو میلیون نفر از مردم شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران و بخشی از مردم استان سمنان منتفع می‌شوند، ولی مشکلات به وجود آمده میان مسئولین شهرستان ورامین و شرکت مترو اجرای آن را با تأخیر مواجه ساخته است.

 وصال پور افزود: در طرح جامع شهرستان ورامین انتقال راه آهن سراسری تهران– مشهد که از این شهرستان عبور می‌کند پیش بینی شده که با اجرای طرح مترو از مجاور آن، اجرای این طرح عملاً غیر ممکن می‌شود.

 وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهر ورامین طی مصوبه‌ای انتقال مترو در محدوده این شهر به زیر زمین را به تصویب رساندند تا اجرای طرح جامع میسر شود که یقیناً در صورت مساعدت و همکاری مسئولان استانی و شرکت مترو در اجرای این مصوبه می‌توان به پیشرفت بیش از پیش این شهرستان امیدوار بود.

 رییس شورای شهر ورامین در خصوص تقسیمات کشوری و مشکلات میان شهرهای ورامین و پیشوا گفت: هم اکنون روستای کلاته از توابع بخش مرکزی شهرستان ورامین دقیقاً در وسط شهر ورامین به صورت روستا باقی مانده و توسط دهیاری و شورای روستا اداره می‌شود که این امر مشکلاتی را برای خدمت رسانی به مردم این منطقه به وجود آورده است.

وی گفت: همچنین تداخل حریم های شهرستان ورامین با شهرستان پیشوا نیز باعث شده تا خدمت رسانی به ساکنان این مناطق نظیر روستای سرگل، گل عباس و پلنگ دره که در مجاورت ورامین قرار داشته و جزو شهرستان پیشوا هستند با کندی صورت گیرد و در صورت الحاق این روستاها به ورامین زمینه خدمت رسانی بیشتر به مردم این منطقه فراهم شود.

 رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین در پایان اظهار داشت: مسؤلان شهرستان ورامین آماده‌اند تا در صورت الحاق این روستاها به ورامین، روستای محمد آباد عرب ها را به شهرستان پیشوا ملحق کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*