۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » مقاله
  • شناسه : 56778
  • ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۸:۳۸
  • 196 بازدید
  • ارسال توسط :
مردی برای‌ اوج
مردی برای‌ اوج

مردی برای‌ اوج

کمتر کسی شاید در تفکراتش تصویر شخصیتی را حک میکرد که بتواند در اوج جوانی تمامی نگاه ها را معطوف خود نماید. تیتر اخباری با مفهوم《جوانترین فرماندار》آنهم در سراسر کشور و همان مضمون بعد از سالها تحت عنوان《جوانترین استاندار》 اما پیش بینی ها میتواند فراتر از حد تفکر رخ نمایی کند و جایگاه وزیر را […]

کمتر کسی شاید در تفکراتش تصویر شخصیتی را حک میکرد که بتواند در اوج جوانی تمامی نگاه ها را معطوف خود نماید.

تیتر اخباری با مفهوم《جوانترین فرماندار》آنهم در سراسر کشور و همان مضمون بعد از سالها تحت عنوان《جوانترین استاندار》

اما پیش بینی ها میتواند فراتر از حد تفکر رخ نمایی کند و جایگاه وزیر را به تصویر کشد.

این راه طاقت فرسا و البته پرتلاطم ، جایگاه های والاتر را نیز خواهد توانست به تسخیر درآورد تا ثابت کننده رسیدن به آرزوهای دست نایافتنی باشد.

همین را بس که چنین رخدادی منجر به فتح آرزوهای مردم ورامین بزرگ خواهد شد ؛ چراکه عِرق #محسن_منصوری نسبت به این منطقه فراتر از حد تصور به تثبیت رسیده است.

این امر فرصتی را دست داده که باید غنیمت شمرد و در جهت پیشبرد اهداف از آن بهره برد تا در ایجاد همدلی مدیران ارشد ؛ آنچه که طی سالیان گذشته پایمال شده را به نتیجه رساند.

حال با چنین اوصافی ، بسیاری هستند که حسادت را پیشه کرده و از طُرق مختلف راه را برای ناامن جلوه دادن ناامیدی ها ناهموار میکنند.

اما میتوان برای داشتن شهری آباد و جهت رسیدن به اهداف در کنار خواستها ؛ غرور و ناملایمتی های ذهنی را به فراموشی سپرد و با دوری از عقیده های پوچ ؛ برای یاری جوان برومند انقلاب ، شرایط را هموار کرد تا اوج رسیدن به جایگاه خدمت رسانی برای فرزند ورامین بزرگ مهیا گردد.

چنین رخدادی ، دلخواه مردمان بسیاری از شهرهاست که نصیبمان گردیده ؛ بنابراین باید ازین فرصت بهترین بهره را برای نصیب شدن توفیقات برد و به راحتی از کنار آن نگذشت و این اتفاق تاریخی را برای همیشه در کتابچه موفقیت حک نمود.

امید میرود تا نامی ماندگار همچون محسن منصوری در آینده ای نه چندان دور بعنوان جزئی از مفاخر بحساب آید و این مهم محقق نخواهد شد مگر با حمایت و همت مردمانی از سرزمین وارنا…

نگارنده:علیرضا فرجی

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*