۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28513
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
  • 215 بازدید
  • ارسال توسط :
مزارع کشاورزی اسلامشهر با میزان کود و سموم بالا معدوم می شوند
مزارع کشاورزی اسلامشهر با میزان کود و سموم بالا معدوم می شوند

مزارع کشاورزی اسلامشهر با میزان کود و سموم بالا معدوم می شوند

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: مزارع کشاورزی اسلامشهر با میزان کود و سموم بالا معدوم می شوند. به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور صبح دوشنبه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسلامشهر اظهار داشت: بخشداری ها و شهرداری ها با مدیریت بهداشت مکلف هستند با همکاری نیروی انتظامی دستفروشان و فروشندگان غیر مجاز […]

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: مزارع کشاورزی اسلامشهر با میزان کود و سموم بالا معدوم می شوند.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور صبح دوشنبه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسلامشهر اظهار داشت: بخشداری ها و شهرداری ها با مدیریت بهداشت مکلف هستند با همکاری نیروی انتظامی دستفروشان و فروشندگان غیر مجاز در اسلامشهر را جمع آوری کنند.

 

مرسلپور گفت: آموزش اجباری اصناف به ویژه فست فودها و قصابی ها و رستوران ها و عرضه کننده مواد غذایی باید انجام شود چرا که هرچه قدر میزان آموزش این اصناف که با سلامت مردم در ارتباط هستند بیشتر باشد مردم از سلامت بیشتری بهره مند خواهند شد.

 

وی با اشاره به اینکه برای رفع نیترات آب آماده هستیم که نهایت همکاری را با آبفا داشته باشیم افزود: با مسئولیت ابفا روستایی و بخشداری کارگروهی برای بررسی رفع نیترات در اسلامشهر تشکیل شود تا اعتبارات لازم برای خریداری دستگاه های رفع نیترات جذب شود.

 

فرماندار اسلامشهر بیان داشت: محیط زیست اسلامشهر نیز هرگونه پایش زیست محیطی که دارد به اداره ذیربط اعلام کند و صرفاً بنا بر تقاضای دستگاه نخواهیم کاری را به انجام برسانیم.

 

وی با اشاره به اینکه مسئولین باید نسبت به سلامت مواد غذایی مورد مصرف شهروندان مسئول باشند گفت: شبکه بهداشت با جهاد و نیرو انتظامی و بخشداری در مزارع نمونه بگیرند و هر مزرعه ای که بیش از حد کود و سموم دارند مشخص شوند تا با دادستانی مزرعه معدوم شود و شخم زده شود طبق قوانین مواد غذایی آشامیدنی این مزارع شخم زده می شوند.

 

مرسلپور بیان داشت: آسیب شناسی دلیل کاهش رعایت موازین بهداشتی در مراکز عرضه خام نیز باید صورت بگیرد و اداره مخابرات با همکاری شبکه بهداشت و جهاد کشاورزی و صنعت و معدن بر مبنای پیامک های آموزشی برای مردم اقدام کنند تا آموزش های بهداشتی لازم به مردم داده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*