۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7031
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۷
  • 123 بازدید
  • ارسال توسط :

مسؤولان شهرستان برای کاهش مشکلات مردم کمر همت ببندند

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه بیان اینکه بحمدالله حرکت و تلاش خوبی در جای جای شهرستان در راستای عمران و آبادانی و کاهش مشکلات آغاز شده، خواستار کمر همت بستن مدیران و مسؤولان برای به سرانجام رسیدن آنها شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – ابوالقاسم مهری […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه بیان اینکه بحمدالله حرکت و تلاش خوبی در جای جای شهرستان در راستای عمران و آبادانی و کاهش مشکلات آغاز شده، خواستار کمر همت بستن مدیران و مسؤولان برای به سرانجام رسیدن آنها شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – ابوالقاسم مهری در جمع مدیران و مسؤولان دستگاه های تابعه شهرستان اظهارکرد: وظیفه مسؤولان در مقوله شعار سال مدیریت لسانی و زبانی در تعامل با مردم است تا بر مبنای مدیریت اسلامی باشد.

وی تصریح کرد: در سازمان ها، دستگاه ها و تشکیلات اجرایی باید مدیریت قاطع حاکم باشد و بهره برداری صحیح از منابع انسانی صورت گیرد.

مهری همچنین بر لزوم شفاف سازی عملکرد و پاسخگویی مناسب و شایسته به مردم تاکید کرد.

وی حضور مدیران فرادستی ادارات در شهرستان را یکی از شاخص های ارزیابی دستگاه ها در سال جدید برشمرد و افزود: انجام این مهم سبب می شود تا خواسته ها و مطالبات مردمی از نزدیک بیان شود که در نهایت دوام و قوام انقلاب اسلامی را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: ماموریت های استانی و خارج استانی مدیران نیز باید خروجی و ثمره مناسب داشته و در جهت افزایش امکانات و خدمات برای مردم باشد.

وی با بیان اینکه بحمدالله حرکت و تلاش خوبی در جای جای شهرستان در راستای عمران و آبادانی و کاهش مشکلات آغاز شده، خواستار کمر همت بستن مدیران و مسؤولان برای به سرانجام رسیدن آنها شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه کشاورزی، گردشگری و صنعت را سه زمینه اقتصادی مهم منطقه برشمرد و بیان کرد: متاسفانه در برخی بخش ها از جمله کشاورزی و تجارت عملکرد ضعیفی داشته ایم و نیازمند تحول در بخش صنعت هستیم.

مهری خواستار تلاش مسؤولان و متولیان امر در توسعه زیرساخت های گردشگری شد و خاطرنشان کرد: باید با خدمات دهی مناسب به گردشگران، مسافران و زائران، زمینه حضور بیشتر و افزایش زمان اقامت آنان را در شهرستان فراهم کنیم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در سال جاری، تصریح کرد: در نظر داریم انتخاباتی تمام رایانه ای برگزار کنیم و در این راستا شرکت مخابرات ماموریت دارد تا با همکاری بخشداری ها زیرساخت های لازم را در بیش از ۷۰ شعبه انتخاباتی شهرستان فراهم کند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه در خاتمه خواستار پرهیز از برخورد سلیقه ای با ساخت و سازهای غیرمجاز، تقویت نگاه مهندسی در ساخت و سازهای شهری و روستایی، مقیم بودن همه مسؤولان شهرستان، مراقبت از سیستم اداری و مقابله با رشوه و فساد اداری، اهتمام به ایجاد شهر دانایی و همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی و تعیین تکلیف واگذاری های بخش های صنعت و کشاورزی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*