۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 5333
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۹
  • 195 بازدید
  • ارسال توسط :

مسئولیت رسالتی است که بر دوش ما نهاده شده است که خدمتگذار مردم باشیم

پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا افزود: همه مدیران تلاش براین دارند که مشکلات مردم را کاهش دهند به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا- در دیدار چهره به چهره با مردم بیان داشت : معمار کبیرانقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب همواره از مردم به عنوان ولی نعمت یاد کرده و […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا افزود: همه مدیران تلاش براین دارند که مشکلات مردم را کاهش دهند

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا- در دیدار چهره به چهره با مردم بیان داشت : معمار کبیرانقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب همواره از مردم به عنوان ولی نعمت یاد کرده و می کند و این مسئولیت رسالتی است که بر دوش ما نهاده شده است که خدمتگذار مردم باشیم .

فرماندار گفت: اگر مدیران ادارات امروز در پست و پشت میز مدیریت نشسته اند حاصل ایثار و رشادت های فرزندان این مردم در دوران دفاع مقدس است و این وظیفه ما را سنگین تر می کند تا در خدمت رسانی به مردم بیشتر تلاش کنیم .

وی از مردم پیشوا به عنوان مردمی ولایتمدار و پیرو راستین ارزش های دینی یاد کرد و افزود: این مردم که پشتوانه انقلاب و نظام هستند به خدمات رسانی کیفی در ادارات نیاز دارند و ما هم به واسطه همین رسالت هر هفته خواص به صورت چهره به چهره با مردم ملاقات داریم .

ملکوتی خواه تاکید کرد: همه مدیران تلاش براین دارند که مشکلات مردم را کاهش دهند ولی در برخی موارد هم کم و کاستی هایی وجود دارد.

در این دیدار فرماندار شهرستان با بیش از ۲۰ نفر از مردم به صورت حضوری دیدار کرد و دستورات لازم را صادر نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*