۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 1826
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۱
  • 172 بازدید
  • ارسال توسط :

مسئولین نسبت به نظارت مستمر از اصناف اهتمام داشته باشند

ورامین – رامین نیوز: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت: نظارت مستمر بر عملکرد صنوف لازمه ایجاد ثبات در بازار مصرف است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سیدرضا طباطبایی در جلسه ستاد تنظیم بازار که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، گفت: رسیدگی به معیشت مردم مهمترین وظیفه مسئولین است و اعضای ستاد تنظیم بازار […]

ورامین – رامین نیوز: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت: نظارت مستمر بر عملکرد صنوف لازمه ایجاد ثبات در بازار مصرف است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سیدرضا طباطبایی در جلسه ستاد تنظیم بازار که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، گفت: رسیدگی به معیشت مردم مهمترین وظیفه مسئولین است و اعضای ستاد تنظیم بازار وظیفه دارند با برگزاری جلسات مستمر و ارائه راه کارهای عملی، به مهمترین دغدغه مردم در تأمین کالاهای مورد نیاز رسیدگی نمایند.

وی افزود: یکی از مهمترین مسائلی که در نظارت دقیق و اصولی بر عملکرد صنوف می باید از سوی مسئولین مورد توجه قرار گیرد، هماهنگی و همکاری نزدیک دستگاه های مرتبط از جمله اداره صنعت، معدن و تجارت، مجامع امور صنفی و نیز نیروی انتظامی است تا در سایه همراهی و پرهیز از موازی کاری زمینه ایجاد ثبات و آرامش در بازار مصرف به وجود آید.

این مسئول بیان داشت: اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها یکی از مهمترین اقدامات دولت تدبیر و امید در ایجاد ثبات در اقتصاد کشور است که این امر لازمه عزم ملی تمامی مردم و مدیریت جهادی مسئولین است که اگر این امر با برنامه ریزی مناسب از سوی مسئولین همراه باشد، می توان شاهد اقتصادی پویا در کشور بود.

وی تصریح کرد: مسئولین اداره صنعت، معدن و تجارت می باید با پیش بینی لازم در خصوص بازار مصرف و نیاز سنجی مطلوب، مایحتاج عمومی مردم را تأمین و نسبت به ذخیره سازی مناسب و به هنگام این کالاها اقدام کنند.

طباطبایی افزود: خوشبختانه با تدابیر صورت گرفته از سوی مسئولین بحث اجرایی شدن مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها به خصوص در زمینه افزایش قیمت حامل های انرژی به خوبی انجام گردیده و هیچ مشکلی در سطح شهرستان در این خصوص مشاهده نگردیده است.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین اظهار داشت: مسئولین می باید نیاز مصرف مردم شهرستان را شناسایی نموده و در صورت احساس نیاز ، نسبت به برپا نمودن نمایشگاه های محلی جهت عرضه کالاهای اساسی بین مردم اقدام کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین نیز در این جلسه گفت: طرح نظارت مستمر بر واحدهای صنفی شهرستان از سوی بازرسین این اداره و مجامع امور صنفی در تمامی ایام اجرا گردیده و طی آن بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفتند.

حسن میرزایی گفت: از این تعداد واحد ۲۳۸ واحد صنفی به دلایل مختلف از جمله کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور متخلف شناخته شده و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*