۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5878
  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۲:۱۴
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :

مسابقات بزرگ طناب کشی با عنوان بچه های امام (ره) در پیشوا برگزار شد

پیشوا – ابتکار ورامین: در شب ۲۲ بهمن و بزرگداشت پیروزی نهضت انقلاب اسلامی ایران؛ مسابقات فرهنگی – تفریحی طناب کشی با عنوان بچه های امام (ره) مقابل مسجد جامع شهرستان پیشوا که با نام بنیانگذار کبیر انقلاب مزین شده در فضایی پرشور برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره […]

پیشوا – ابتکار ورامین: در شب ۲۲ بهمن و بزرگداشت پیروزی نهضت انقلاب اسلامی ایران؛ مسابقات فرهنگی – تفریحی طناب کشی با عنوان بچه های امام (ره) مقابل مسجد جامع شهرستان پیشوا که با نام بنیانگذار کبیر انقلاب مزین شده در فضایی پرشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و به نقل از حجت الاسلام یاسینی، امام جماعت مسجد امام (ره) پیشوا که از ورزشکاران بنام شهرستان می باشد، ۶ تیم ۶ نفره از ورزشکاران نمازگزار در این رقابتها حضور یافتند و مسابقات در ۲ گروه برگزار گردید.

مسابقات در مرحله پایانی و در میان تشویق و شور و اشتیاق تماشاچیان به اتمام رسید و ۴ تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که پس از انجام رقابتها، تیم مهرپور الف مقام اول، تیم مهرپور ب مقام دوم و تیم جوانان مقام سوم را کسب نمودند.

گفتنی است در این مسابقات که در شرایط جوی بارانی و لغزنده برگزار شد؛ ورزشکاران در حضور محسن خادمی رئیس اداره ورزش وجوانان، مقاری معاون اداره بهزیستی و تماشاچیان حاضر در میدان، مسابقه ای دیدنی را به اجرا گذاشتند.

این گزارش می افزاید:امام جماعت مسجد امام خمینی (ره) پیشوا، هیئت امنا و پایگاه بسیج شهید محمدانصاری این مسجد از اداره ورزش وجوانان و محسن بوربور معاون این اداره و حسین مهرپور مسئول برگزاری مسابقات در راستای ایجاد شور و اشتیاق در میان جوانان تقدیر کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*