۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 34007
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
  • 47 بازدید
  • ارسال توسط :
مساعدت در تعرفه‌های گمرکی مطالبه صاحبان صنایع قرچک است
مساعدت در تعرفه‌های گمرکی مطالبه صاحبان صنایع قرچک است

مساعدت در تعرفه‌های گمرکی مطالبه صاحبان صنایع قرچک است

قرچک – آبرومند: فرماندار شهرستان قرچک گفت: مساعدت در تعرفه‌های گمرکی و واگذاری اسناد در شهرک صنعتی از مطالبات صاحبان صنایع قرچک بوده که در حال پیگیری در سازمان‌های ملی است. به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی در جلسه شورای کشاورزی شهرستان مشترک با کارگروه رفع موانع تولید افزود: کارگروه رفع موانع تولید با […]

قرچک – آبرومند: فرماندار شهرستان قرچک گفت: مساعدت در تعرفه‌های گمرکی و واگذاری اسناد در شهرک صنعتی از مطالبات صاحبان صنایع قرچک بوده که در حال پیگیری در سازمان‌های ملی است.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی در جلسه شورای کشاورزی شهرستان مشترک با کارگروه رفع موانع تولید افزود: کارگروه رفع موانع تولید با توجه به شروع کاشت در فصل پاییز و بررسی درخواست های کشاورزان و رفع مشکلات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

وی عنوان کرد: کارشناسان مربوطه بایستی به طور دقیق مشکلات کشاورزان و به طور کل مشکلات حوزه کشاورزی را رصد و در هر جلسه از کارگروه تعدادی از آنها بررسی و منجر به نتیجه شود.

 

این مسئول ادامه داد: ارائه راهکارهای قانونی برای رفع مشکلات صاحبان صنایع و تولیدات کشاورزی از وظایف اعضای کارگروه های تخصصی است و در این دولت با توجه به اینکه به موضوع رفع مشکلات تولیدکنندگان در ستادهای اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید، شورای کشاورزی و … اهمیت جدی داده شده، فرصتی فراهم کرده تا از تسهیلات و شرایط موجود به نفع منطقه استفاه کنیم.

 

وی در ادامه از شهرک صنعتی قرچک بعنوان یکی از موتور محرکه های تولید، اشتغال و درآمد استان یاد کرد و یادآور شد: شهرک صنعتی قرچک در عقد قرارداد با سرمایه گذاران رشد خوبی داشته و نیاز است زیرساخت ها نیز با سرعت تأمین شود، همچنین احداث پست ۶۳ برق نیاز اساسی این شهرک است که منطقه برق استان تهران باید اهتمام لازم را در احداث آن داشته باشد.

 

خطیبی گفت: موضوعاتی که برای توسعه شهرک صنعتی قرچک ضروری است و همچنین بعنوان مطالبه بحق بارها از سوی صاحبان صنایع مطرح شده از سوی وزارتخانه ها و دستگاه های استانی در حال پیگیری است و حتی از مسئولان ملی برای مشاهده وضعیت از نزدیک و رفع مشکلات دعوت کرده ایم.

 

فرماندار قرچک همچنین به موضوع کشاورزی، کشت پاییزه، نزولات جوی و کشت گلخانه ای اشاره کرد و نحوه استفاده از منابع آبی را برای شهرستان مهم و حیاتی تلقی کرد.

وی در ادامه سخنان خود، پالایش سرزمینی کشاورزی را جزو برنامه های اولویت دار استان عنوان کرد.

 

رئیس شورای کشاورزی شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: در شهرستان قرچک به دلیل نزدیکی به تهران بهترین موقعیت برای تولید محصولات استراتژیک فراهم است و این موضوع باید مدنظر جهاد کشاورزی، امور آب منطقه ای و ‌آب و فاضلاب باشد.

 

خطیبی یادآور شد: افت آب های زیرزمینی و فرونشست دشت ورامین نگرانی هایی برای این شهرستان ایجاد کرده پس نیاز است بصورت بهینه از منابع آب استفاده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*