۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 43985
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
مستند «همسفر» با محوریت ورامین در ۱۲ قسمت ساخته می‌شود
مستند «همسفر» با محوریت ورامین در ۱۲ قسمت ساخته می‌شود

مستند «همسفر» با محوریت ورامین در ۱۲ قسمت ساخته می‌شود

ورامین- آبرومند: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از ساخته شدن مستند «همسفر» با محوریت ورامین در ۱۲ قسمت خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی ساخت مستند ۱۲ قسمتی شهرستان ورامین که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد اظهار داشت: برخی […]

ورامین- آبرومند: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از ساخته شدن مستند «همسفر» با محوریت ورامین در ۱۲ قسمت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی ساخت مستند ۱۲ قسمتی شهرستان ورامین که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد اظهار داشت: برخی نخواستند ورامین به کشور معرفی شود و ما امروز در زمینه معرفی ویژگی‌های ورامین کم کاری کرده‌ایم.

 

محمودی با تاکید بر اینکه ما باید داشته‌ها و ویژگی‌های ورامین را در قالب هنر و کارهای ماندگار معرفی کنیم گفت: رسانه ملی به مردم شهرستان‌های استان تهران کم کاری کرده است و متأسفانه گوش شنوایی هم وجود ندارد و کسانی که مانع احداث صدا و سیمای شهرستان‌های استان تهران می‌شوند باید پاسخگو باشند.

 

وی عنوان داشت: مستند «همسفر» در ۱۲ قسمت درباره ورامین با پشتیبانی شهرداری ساخته می‌شود و از رسانه ملی پخش خواهد شد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه دشت ورامین شهدای شاخصی را تقدیم نظام و انقلاب کرده است عنوان داشت: باید به این منطقه توجه ویژه صورت بگیرد و به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ایت منطقه بیش از گذشته بها داده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*