۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 303
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۹
  • 268 بازدید
  • ارسال توسط :

مسعود محمدحسینی اندر احوالات بلوار بعثت

سخن را چگونه آغاز کنم؟ نمیدانم صحبتم را چگونه به تحریر درآورم . . . نمیدانم مشکل کیست؟ چیست؟ کجاست؟ اما این را خوب میدانم که میخواهم سخن بگویم سخنی از سر دلسوزی ، میخواهم حرف دلم را بزنم شاید چاره ای اندیشیده شد سخن از بلوار بعثت واقع در منطقه ی گیلاوند در شهرستان […]

سخن را چگونه آغاز کنم؟

نمیدانم صحبتم را چگونه به تحریر درآورم . . .

نمیدانم مشکل کیست؟ چیست؟ کجاست؟

اما این را خوب میدانم که میخواهم سخن بگویم

سخنی از سر دلسوزی ، میخواهم حرف دلم را بزنم شاید چاره ای اندیشیده شد

سخن از بلوار بعثت واقع در منطقه ی گیلاوند در شهرستان بزرگ و آباد دماوند است.

بلواری که هر روز سخن از افتتاح و تکمیل فاز های بجا مانده از آن است. بلوار بعثت از پروژه های مهم در راهسازی شهرستان دماوند محسوب می شود. البته این پروژه شاید طولانی ترین پروژه راهسازی شهرستان دماوند نیز محسوب شود.

این بلوار از آن جهت که مسیری مابین شهرک های اقماری و دانشگاه آزاد اسلامی دماوند و مرکز شهر دماوند
می باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حجم ترافیک را تا حدود زیادی کاهش می دهد. شروع این بلوار از میدان بعثت واقع در جیلارد دماوند است و انتهای این بلوار از طریق مسکن مهر دماوند به خیابان اصلی تهران- دماوند متصل می شود.

در بخش هایی از این بلوار دو لاین آن ساخته و به بهره برداری رسیده است. اما بخش هایی از آن تنها یک لاین آن به بهره برداری رسیده است و عملیات خاصی هم برای تکمیل لاین دوم در برخی قسمت ها شاهد نبوده ایم.

بلوار بعثت که از گذرگاه های درجه یک شهرستان دماوند می باشد که شاید بیش از یک دهه از آغاز زمان شروع به جاده سازی آن می گذرد. تقریبا بخش عمده ای از تکمیل این پروژه در دو سال اخیر انجام شد اما هنوز که هنوز است تکمیل نشده. نمیدانیم باید چند فرماندار و شهردار و شورای شهر بیایند تا ما شاهد باز شدن گره ی این پروژه باشیم؟

این بلوار از این حیث اهمیت ویژه ای دارد که میتواند حجم سنگین ترافیگ دوراهی گیلاوند را کم کند و ما دیگر شاهد تصادفات سنگین در جاده ی اصلی و دوراهی گیلاوند نباشیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*