۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 39840
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
مسیرحسن آباد تا ندامتگاه تهران بزرگ بزودی تعریض وایمن سازی میشود
مسیرحسن آباد تا ندامتگاه تهران بزرگ بزودی تعریض وایمن سازی میشود

مسیرحسن آباد تا ندامتگاه تهران بزرگ بزودی تعریض وایمن سازی میشود

ری- آبرومند: فرمانداری ویژه ری گفت: مسیر حسن آباد تا ندامتگاه تهران بزرگ بزودی تعریض و ایمن سازی می شود.   به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از جاده چرمشهر اظهار داشت: در جاده چرمشهر به دلیل وجود ندامتگاه تهران بزرگ میزان تردد خانواده‌های زندانیان زیاد است و […]

ری- آبرومند: فرمانداری ویژه ری گفت: مسیر حسن آباد تا ندامتگاه تهران بزرگ بزودی تعریض و ایمن سازی می شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از جاده چرمشهر اظهار داشت: در جاده چرمشهر به دلیل وجود ندامتگاه تهران بزرگ میزان تردد خانواده‌های زندانیان زیاد است و این جاده فاقد ایمنی و حادثه خیز است که می‌بایست به آن توجه ویژه کرد.

 

معاون استاندار تهران افزود: بدلیل اهمیت موضوع با تاکید استاندار تهران و پیگیری‌های فرمانداری ویژه شهرستان ری و همچنین بازدید مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان تهران و پلیس راه، جاده چرمشهر حدفاصل حسن آباد تا ندامتگاه تهران بزرگ بزودی به صورت مشارکتی توسط اداره کل راهداری و فرمانداری ویژه شهرستان ری ایمن سازی و تعریض می‌شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: عملیات اجرایی تعریض جاده چرمشهر با برگزاری مناقصات و همچنین انجام مطالعات فنی آغاز خواهد شد.

 

توکلی کجانی بیان داشت: در مسیر چرمشهر چندین نقطه حادثه خیز وجود دارد که مقرر شد که در برنامه کوتاه مدت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران و با همراهی مردم منطقه نسبت به ایمن سازی و روشنایی این نقاط اقدام کند.

 

فرماندار ری افزود: به دلیل تردد بالای مسیر چرمشهر، حضور نیروهای امدادی از دیگر نیازهای اساسی در این مسیر است و با استقرار اورژانس در جاده چرمشهر فاصله زمانی حضور نیروهای امدادی در حوادث جاده‌ای به حداقل می‌رسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*