۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 40925
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
مسیر شمشک به دیزین هرچه زودتر بازگشایی شود
مسیر شمشک به دیزین هرچه زودتر بازگشایی شود

مسیر شمشک به دیزین هرچه زودتر بازگشایی شود

شمیرانات- آبرومند: استاندار تهران گفت: مسیر شمشک به دیزین هرچه زودتر بازگشایی شود.   به گزارش خبرنگار ما – انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر پنج شنبه در آیین افتتاح ساختمان جدید شهرداری شمشک دربندسر که با حضور محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی ،علیرضا طاهری نسب مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران […]

شمیرانات- آبرومند: استاندار تهران گفت: مسیر شمشک به دیزین هرچه زودتر بازگشایی شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر پنج شنبه در آیین افتتاح ساختمان جدید شهرداری شمشک دربندسر که با حضور محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی ،علیرضا طاهری نسب مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران و سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات و حسن بابایی شهردار شمشک و دربندسر برگزار شد اظهار داشت: هر تلاش مسئولان که در راستای  رفع مشکلات مردم باشد و رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد قابل تقدیر بوده و ساختمان شهرداری شمشک و دربندسر از این دست اقدامات است.

 

محسنی بندپی افزود: طرح هادی شهر شمشک و دربندسر  که بعد از گذشت ۷ سال به صورت دقیق و کارشناسی شده تدوین شده باید عملیاتی شود و امروز با حضور  فرمانداری باتجربه و کاردان  در کنار بخشداران  باتجربه و ائمه جمعه عدالت خواه در شمیرانات شرایطی فراهم شده تا  آنچنان که شایسته است به مردم این منطقه خدمت کنیم.

 

استاندار تهران گفت: جاده شمشک به دیزین باید هرچه سریع تر بازگشایی شود و هر کاری که در حوزه به عهده اداره کل استان تهران است با کمترین زمان باید انجام شود.

 

وی بیان داشت: مسیر دسترسی به شهرهای شمیرانات و منطقه کمرخانی که همواره با ریزش سنگ مواجه است باید هر چه سریعتر بازسازی شود چرا که گردشگری ظرفیت بالقوه شمیرانات است و به واسطه تردد گردشگران در این منطقه باید از امنیت و سلامت برخوردار باشد.

 

محسنی بندپی بیان داشت: مصوبه شورای عالی امنیت ملی در سال ۸۲ در خصوص شهرستان شمیرانات به هیچ وجه نباید زمین بماند در اولین فرصت مسئولین آبفای استان تهران باید طرح فاضلاب شهرهای شمیرانات را اجرایی کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*