۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 47942
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
مشارکت حداکثری سبب حذف سیاه‌بازان عرصه سیاست از کشور می‌شود
مشارکت حداکثری سبب حذف سیاه‌بازان عرصه سیاست از کشور می‌شود

مشارکت حداکثری سبب حذف سیاه‌بازان عرصه سیاست از کشور می‌شود

ارومیه- آبرومند: عضو شورای مرکزی حزب جمعیت دفاع از نظم و قانون گفت: مشارکت حداکثری باعث پیروزی قدرت تشخصیص مردم بر اراده کم خرد سودجویان است که در این غلبه سیاه بازان عرصه سیاست حذف می‌شوند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – غلامعلی عرب خدایی با بیان اینکه مردم طی ۴۲ سال […]

ارومیه- آبرومند: عضو شورای مرکزی حزب جمعیت دفاع از نظم و قانون گفت: مشارکت حداکثری باعث پیروزی قدرت تشخصیص مردم بر اراده کم خرد سودجویان است که در این غلبه سیاه بازان عرصه سیاست حذف می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – غلامعلی عرب خدایی با بیان اینکه مردم طی ۴۲ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی نشان داده اند که در تمامی صحنه‌های حساس حامی نظام اسلامی و پشتیبان رهبری هستند، افزود: مسوولان و مدیران با عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در بحث مشارکت حداکثری، زمینه حضور تمامی اقشار جامعه پای صندوق‌های رای را فراهم کنند.

 

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد توسعه اقصادی و رفاه اجتماعی در کشور، اظهار داشت: تحقق این امر نقش بسزایی در حضور تمامی اقشار جامعه در پای صندوق‌های رای خواهد داشت؛ البته باید اذعان کنم که همین مشاهده اینکه مسوولان تمامی تلاش خود را برای بهتر شدن زندگی مردم به کار گرفته‌اند، مشارکت حداکثری را رقم می‌زند.

 

عضوشورای مرکزی حزب جمعیت دفاع از نظم و قانون با بیان اینکه مردم معنای حقیقی مقاومت را درک می‌کنند، افزود: همین که قلدران و ابرقدرت‌های جهانی چاره‌ای جز تهدید پوشالی ایران ندارند به معنی قدرت نظام جمهوری اسلامی در منطقه است که خوشبختانه مردم نشان دادند تعریفی دقیق از این مقاومت دارند.

 

ثبت نام داوطلبان عضویت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها از ۲۰تا ۲۶ اسفندماه جاری و نامنویسی داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری از ۱۶ تا ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ انجام می شود.

 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خردادماه سال آینده به صورت همزمان در کشور برگزار می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*