۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 62976
  • ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
مشکلات شهرداری آبسرد در حال برطرف شدن است
مشکلات شهرداری آبسرد در حال برطرف شدن است

مشکلات شهرداری آبسرد در حال برطرف شدن است

دماوند – آبرومند: فرماندار دماوند گفت: تلاش جدی برای رفع مشکلات شهرداری آبسرد و تمرکز در کار خدمات شهری و عمرانی این شهر در حال شکل گیری است . به گزارش خبرنگار آبرومند – شهرداری آبسرد با مشکلاتی از قبیل بدهی ادوار گذشته و ساخت و ساز های خارج از بافت گریبان گیر بوده که […]

دماوند – آبرومند: فرماندار دماوند گفت: تلاش جدی برای رفع مشکلات شهرداری آبسرد و تمرکز در کار خدمات شهری و عمرانی این شهر در حال شکل گیری است .

به گزارش خبرنگار آبرومند – شهرداری آبسرد با مشکلاتی از قبیل بدهی ادوار گذشته و ساخت و ساز های خارج از بافت گریبان گیر بوده که در حال حاظر با همت شورای اسلامی شهر و شهرداری و پشتیبانی فرمانداری دماوند در مسیر رفع مشکلات است .

فرماندار دماوند می گوید : در ادوار گذشته بدهی های زیادی برای شهرداری برجای مانده بود که مدیران شهری برای پرداخت با مشکلات زیادی روبرو بودند و در حال حاظر با بررسی کارشناسی و کمک شورا و شهرداری این بدهی ها در حال پرداخت است .

طاهر خانی افزود: در گذشته در حریم شهر آبسرد ویلا سازی و ساخت و ساز خارج از قاعده و قانون ساخته شده و ساکنین این ساختمانها برای دریافت خدماتی مانند گاز و برق و آب مراجعه میکنند واین موضوع خارج از حیطه قانونی است و شهرداری نمیتواند تا تعیین تکلیف این ساخت و سازها خدماتی ارائه دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*