۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2506
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۲
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

مشکل اجرای پل روگذر مترو در فرمانداری ورامین حل شد

ورامین – رامین نیوز: با برگزاری جلسه مشترک مسئولین و پیمانکاران شرکت مترو، معاونین فنی و عمرانی و ترافیک شهرداری و مسئولین فرمانداری شهرستان ورامین، مشکل اجرای پروژه پل روگذر متروی ورامین موسوم به پل امام رضا(ع) برطرف شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – در این جلسه که با ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری […]

ورامین – رامین نیوز: با برگزاری جلسه مشترک مسئولین و پیمانکاران شرکت مترو، معاونین فنی و عمرانی و ترافیک شهرداری و مسئولین فرمانداری شهرستان ورامین، مشکل اجرای پروژه پل روگذر متروی ورامین موسوم به پل امام رضا(ع) برطرف شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – در این جلسه که با ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، مشکل اجرای پروژه پل روگذر بلوار امام رضا(ع) شهر ورامین، یکی از فازهای مهم اجرای طرح متروی این شهرستان به طور کامل برطرف گردید و پیمانکار طرح می تواند به کار خود جهت اجرای این پروژه اقدام نماید.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : اجرای پروژه مترو یکی از مهمترین مطالبات مردم و مسئولین شهرستان ورامین است که در رشد و توسعه شهرستان و منطقه نقش به سزایی ایفا می کند و اهتمام و همدلی مسوولین می تواند ضمن رفع مشکلات و موانع، اجرای آن را تسریع بخشد.

سید رضا طباطبایی افزود: متأسفانه به دلیل برخی از ناهماهنگی های صورت گرفته میان مسئولین شرکت مترو و شهرداری و عدم توجیه مسئولین نسبت به نوع سازه اجرایی در این محل، اجرای این پروژه با تأخیر چند ماهه مواجه شده بود که فرمانداری شهرستان با ورود به این امر مهم خواستار رفع ابهامات از سوی شرکت مجری و شهرداری ورامین شد که خوشبختانه با برگزاری این جلسه این مهم محقق گردید

وی اظهار داشت: این پل به صورت ستونی با ۹ دهانه به گونه ای احداث می شود که بتوان از فضای زیر آن استفاده بهینه انجام داد.

این مسئول تأکید کرد: اجرای این پروژه به زودی از سر گرفته شده و با احداث آن بخشی از مشکلات اجرای پروژه متروی شهرستان ورامین برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است شهرداری ورامین طی ماه های گذشته از اجرای پروژه پل روگذر بلوار امام رضا(ع) به دلیل عدم تحویل نقشه های اجرایی به شهرداری و نیز نوع سازه که تصور می گردد به صورت خاکی است جلوگیری به عمل آورده بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*