۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » همدان
  • شناسه : 61119
  • ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
مشکل تأمین سوخت مایع و گاز شهرک گلخانه‌ای علمدار نهاوند رفع شد
مشکل تأمین سوخت مایع و گاز شهرک گلخانه‌ای علمدار نهاوند رفع شد

مشکل تأمین سوخت مایع و گاز شهرک گلخانه‌ای علمدار نهاوند رفع شد

نهاوند – آبرومند: فرماندار نهاوند با بیان اینکه عزم رئیس‌جمهور و دولتمردان در استان بر گشایش و گره‌گشایی در امر تولید است، گفت: مشکل تأمین سوخت مایع و گاز این گلخانه‌ها رفع شد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان به همراه فرماندار نهاوند، رئیس سازمان جهادکشاورزی […]

نهاوند – آبرومند: فرماندار نهاوند با بیان اینکه عزم رئیس‌جمهور و دولتمردان در استان بر گشایش و گره‌گشایی در امر تولید است، گفت: مشکل تأمین سوخت مایع و گاز این گلخانه‌ها رفع شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان به همراه فرماندار نهاوند، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان و تنی چند از رؤسای دستگاه‌های مرتبط از چهار واحد تولیدی در بخش‌های دام، کشاورزی و صنایع تبدیلی شهرستان نهاوند بازدید کردند.

 

فرماندار نهاوند در این بازدید با اشاره به اینکه پنج واحد گلخانه‌ای شهرک علمدار نهاوند دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند، مطرح کرد: در حال حاضر ۱۳ واحد فعال این گلخانه به‌صورت سالانه ۳۵۰۰ تن تولیدات صیفی وارد بازار می‌کنند.

 

ضرغام احمدوند ضمن ابرازخرسندی از رفع مشکل تأمین سوخت مایع و گاز این گلخانه‌ها با حضور معاون استاندار همدان، اظهار کرد: خوشبختانه در بازدید صورت‌گرفته پیمانکار اجرای این پروژه انتخاب و در آینده نزدیک این مشکل مرتفع خواهد شد.

 

وی با اشاره به بازدیدهای صورت‌گرفته از واحدهای دامداری و صنایع تبدیلی در جهت حل مشکلات آنها، افزود: در این بازدیدها بنا به گفته سرمایه‌گذاران، دو موضوع تأمین شبکه گازرسانی پایدار و همچنین سرمایه در گردش برای تداوم فعالیت از مهمترین علل توقف فعالیت این دو واحد بود که مقرر شد در ستاد رفع موانع تولید استان پیگیری و رفع شود.

 

احمدوند تصریح کرد: عزم ریاست جمهوری و دولتمردان در استان بر گشایش و گره‌گشایی در امر تولید است چراکه توسعه تولید و رفع مشکلات اشتغال و معیشت مردم را نیز در بردارد.

 

فرماندار نهاوند در پایان یادآور شد: امیدواریم بتوانیم در این حوزه‌های مهم با رهنمودهای استاندار و معاونانشان هر آنچه در توان داریم برای رسیدن به نقطه مطلوب قدم برداریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*