۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 28387
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :
مطالبات به حق مردم صباشهر به سرعت پیگیری شود
مطالبات به حق مردم صباشهر به سرعت پیگیری شود

مطالبات به حق مردم صباشهر به سرعت پیگیری شود

شهریار- آبرومند: نماینده شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم شهر صباشهر مطالبه های به حقی دارند، که امید است، به سرعت توسط مسئولان پیگیری شود. به گزارش خبرنگار ما – محمد محمودی شاه نشین در جلسه شورای اداری شهر صباشهر که با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهریار، حجت الاسلام […]

شهریار- آبرومند: نماینده شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم شهر صباشهر مطالبه های به حقی دارند، که امید است، به سرعت توسط مسئولان پیگیری شود.

به گزارش خبرنگار ما – محمد محمودی شاه نشین در جلسه شورای اداری شهر صباشهر که با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهریار، حجت الاسلام محمد زرینه امام جمعه صباشهر و اعضای شورای اسلامی شهر صباشهر و مدیران و معاونان تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در فرهنگسرای بصیرت برگزار شد، طی سخنانی گفت: شهر صباشهر قابلیت‌های ارزنده و مردم ولایت مدار و انقلابی دارد و برای خدمت به این عزیزان و کمک به مدیران برای به نتیجه رساندن طرح‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

 

نماینده شهرستان‌های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم شهر صباشهر مطالبه‌های به حقی دارند و امید است که مسئولان با تدابیر ویژه و اقدام فوری موانع و مشکلات شهر را به ترتییب اولویت مرتفع کنند.

 

امام جمعه صباشهر نیز در ابتدای این جلسه خطاب به مسئولان گفت: خداوند میز خدمت و قلم را در اختیار شما قرار داده تا از این فرصت استفاده نموده و به خواسته‌های شهروندان رسیدگی کنید و باید این جایگاه را نعمتی ارزشمند برشمرده و به نحو شایسته در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم استفاده کنید.

 

حجت الاسلام محمد زرینه اظهار داشت: امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و حتی پیامبران بزرگوار ما تاکید و سفارش ویژه ای در رابطه با موضوع خدمت به مردم را با اشکال مختلف مطرح نموده اند پس این محل و عرصه را باید آزمایش و امتحان بزرگ خداوند قلمداد کنیم و تا حد توان به مردم خدمت کنیم.

 

وی یاد آور شد: خوشبختانه شورا و شهرداری صباشهر نیز تاکنون برنامه طرح‌های خوبی برای توسعه و آبادانی شهر در دستور کار قرار داده اند و امیدواریم با بهره برداری از این پروژه‌ها شاهد رشد منطقه باشیم.

 

نورالله طاهری فرماندار شهریار هم در پایان این جلسه مصوبات این جلسه را اعلام و از دستگاه‌هایی که مصوبات مربوط به آنها می‌باشد خواست به صورت جدی برای به نتیجه رسیدن آنها هماهنگی و اقدامات لازم را انجام دهند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*