۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » شهریار » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5705
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۲
  • 279 بازدید
  • ارسال توسط :

معارفه رئیس هیئت سوارکاری شهرستان شهریار برگزار شد

شهریار – ابتکار ورامین: مراسم معارفه رئیس هیئت سوارکاری شهرستان شهریار برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار- به پیشنهاد احمد عبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار طی حکمی از سوی علی کریمی فیروزجایی رئیس هیات استان تهران، رضا خلج به عنوان رئیس […]

شهریار – ابتکار ورامین: مراسم معارفه رئیس هیئت سوارکاری شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار- به پیشنهاد احمد عبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار طی حکمی از سوی علی کریمی فیروزجایی رئیس هیات استان تهران، رضا خلج به عنوان رئیس هیئت سوارکاری شهرستان شهریار منصوب شد.

در متن این حکم آمده است :

جناب آقای رضا خلج

به استناد ماده هفت آیین نامه هیئت های ورزشی شهرستان ها و بنا به پیشنهاد ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس هیئت سوارکاری آن شهرستان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به نیروهای لایزال و با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

این مراسم با حضور حسین گروسی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دکتر ناجی فرماندار و هیات همراه و اعضاء شورای شهر شهریار،احمد عبدالوند ریئس اداره ورزش و جوانان، امیر سمائی مدیرعامل شرکت تعاونی شباهنگ،کریمی رئیس هیئت استان برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*