۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 48073
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
معاون اول رئیس جمهوری شنبه به یزد سفر می‌کند
معاون اول رئیس جمهوری شنبه به یزد سفر می‌کند

معاون اول رئیس جمهوری شنبه به یزد سفر می‌کند

استاندار یزد از سفر معاون اول رئیس جمهوری به همراه برخی وزرا و مقامات دولتی در روز شنبه به این استان خبرداد.

یزد- آبرومند: استاندار یزد از سفر معاون اول رئیس جمهوری به همراه برخی وزرا و مقامات دولتی در روز شنبه به این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدعلی طالبی افزود: دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور روز شنبه ۱۶ اسفند در راس هیاتی مرکب از تعدادی از وزرا و مقامات دولتی، مهمان استان یزد هستند.

وی ادامه داد: در جریان این سفر ، ۲ پروژه بزرگ اقتصادی و فرهنگی استان شامل بندرخشک پیشگامان و کتابخانه مرکزی یزد مورد بهره برداری قرار می گیرد. همچنین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور معاون اول رئیس جمهوری و فرمانده اقتصاد مقاومتی کشور تشکیل و در خصوص مسایل اساسی استان بحث و بررسی صورت می گرد.

 

استاندار یزد اظهار داشت: در این سفر معاون اول رئیس جمهور دیداری  با جمعی از منتخبان و نمایندگان اقشار مختلف استان یزد خواهد داشت.

وی تصریح کرد: برخی پروژه های زیربنایی استان از جمله سدهرات در شهرستان خاتم و پروژه های روستایی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهوری افتتاح و بازدیدی از نمایشگاه توانمندی روستائیان استان انجام می شود.

 

کتابخانه مرکزی یزد پس از نزدیک به ۲ دهه از آغاز ساخت این طرح با اختصاص اعتبارات ویژه از سوی دولت تدبیر و امید آماده بهره برداری شده و بندر خشک پیشگامان نیز توسط شرکت تعاونی پیشگامان استان یزد ایجاد شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*