۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2138
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۴
  • 246 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون خدمات شهر شهرداری ورامین پارک شقایق مجهز می گردد

ورامین- رامین نیوز: معاون خدمات شهر شهرداری ورامین گفت: پارک شقایق به وسایل و امکانات ورزشی و تفریحی مجهز می گردد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد مهماننواز گفت: با نگاه و رویکرد مدیریت جهادی در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم برای پارک شقایق یادمان ۱۴۰۰ شهید شهرستان ورامین برنامه های ویژه ای همچون […]

ورامین- رامین نیوز: معاون خدمات شهر شهرداری ورامین گفت: پارک شقایق به وسایل و امکانات ورزشی و تفریحی مجهز می گردد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد مهماننواز گفت: با نگاه و رویکرد مدیریت جهادی در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم برای پارک شقایق یادمان ۱۴۰۰ شهید شهرستان ورامین برنامه های ویژه ای همچون آماده سازی و مهیا شدن محوطه به وسایل و امکانات ورزشی نظیر جایگاههای مخصوص والیبال، فوتبال، گل کوچک و تنیس روی میز را در دستور کار قرار داده ایم.

2

وی گفت: همچنین تعمیر و بازسازی پله های درب شمالی، نقاشی نمازخانه، کاشت گلهای فصلی، طراحی جدید و نصب پله های ورودی پارک، ساماندهی جایگاه استقرار موتورسیکلت در پارکینگ اختصاصی را در دو ماه گذشته داشته ایم.

این مسئول افزود: جهت رفاه حال شهروندان تعمیر و سنگ فرش جایگاههای نشیمن، جمع آوری پله های شکسته و تعویض و تعمیر چراغهای شکسته شده در سطح پارک را در اولویتهای اصلی قرار داده ایم.

وی در پایان گفت: با نگاه و رویکرد مدیریت جهادی مجموعه مدیریت شهری روزهای نوید بخشی در انتظار همشهریان در حوزه های مختلف شهری می باشد.

7

گفتنی است مدیریت پارک شقایق را سیدمحمد ابراهیم نورده بر عهده دارد که با نگاه ویژه‌ی وی و با توجه به نزدیکی فصل تابستان و صرفه جویی ۳۵ درصدی در مصرف آب، قسمتی از پارک شقایق به سیستم آبیاری مکانیزه مجهز خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*