۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » گرمسار
  • شناسه : 4168
  • ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۶
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون راه و شهرسازی استان تهران خبر داد ادامه اجرای پروژه محور سیمین‌دشت به گرمسار

ابتکارآنلاین: معاون راه‏سازی اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ادامه اجرای پروژه محور سیمین‌دشت به گرمسار با تلاش سازمان آب استان تهران انجام می‌شود.   محمدرضا زمانیان امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در فیروزکوه اظهار کرد: احداث جاده محور سیمین‌دشت به گرمسار در دست اقدام است و این مسیر موجب می‌شود تا ارتباط خوبی […]

ابتکارآنلاین: معاون راه‏سازی اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ادامه اجرای پروژه محور سیمین‌دشت به گرمسار با تلاش سازمان آب استان تهران انجام می‌شود.

 

محمدرضا زمانیان امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در فیروزکوه اظهار کرد: احداث جاده محور سیمین‌دشت به گرمسار در دست اقدام است و این مسیر موجب می‌شود تا ارتباط خوبی بین فیروزکوه و استان سمنان برقرار شود.

 

وی تصریح کرد: این محور ظرفیت خوبی از لحاظ تردد و ترافیک در شهرستان به وجود می‌آورد؛ همچنین تلاش می‌شود تا این محور از حالت بن‌بست خارج شود.

 

معاون راه‏سازی اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران اضافه کرد: بخشی از تعریض و بهسازی محور سد نمرود نیز انجام شده و با هماهنگی با سازمان آب استان تهران مقرر شد تا ادامه اجرای این پروژه را سازمان آب استان تهران به عهده گیرد.

 

زمانیان اظهار کرد: در حوزه‌های مختلف راهداری و مسکن، پروژه‌های خوبی در شهرستان فیروزکوه در بخش نگهداری انجام شده است.

 

وی گفت: راهدارخانه‌های خوب و مجهزی در شهرستان فیروزکوه مستقر کرده‌ایم که می‌تواند در مواقع ضروری پشتیبانی خوبی در زمینه اسکان مردم و ترافیک در زمان اضطراری انجام دهد.

 

معاون راه‏سازی اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان کرد: برای اینکه این فعالیت‌ها نمود خوبی داشته باشد و حمایت شود، نیاز به حضور افراد متعهد، متخصص و دلسوز است.

 

زمانیان برای رئیس سابق اداره راه و شهرسازی فیروزکوه آرزوی توفیق و موفقیت کرد و انتصاب مدیر جدید را به مجتبی صادقی تبریک گفت.

 

وی از ارتباط، همکاری و حمایت فرمانداری فیروزکوه با اداره راه و شهرسازی تقدیر کرد و خواستار شد: در ادامه راه این ارتباط، همراهی و هماهنگی تنگاتنگ و نزدیک‌تر باشد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*