۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9064
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۶
  • 397 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون ستاد دیه کشور خیرین ۳۵۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کرده اند

ورامین – ابتکار ورامین: معاون اداری مالی ستاد دیه کشور گفت : خیرّین نیک اندیش برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در سال گذشته ۳۵۰ میلیارد ریال اهدا کرده اند. به گزارش خبرنگار ما – علی مهربان شامگاه شنبه در مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان ورامین که در تالار کسرای این شهرستان […]

ورامین – ابتکار ورامین: معاون اداری مالی ستاد دیه کشور گفت : خیرّین نیک اندیش برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در سال گذشته ۳۵۰ میلیارد ریال اهدا کرده اند.

به گزارش خبرنگار ما – علی مهربان شامگاه شنبه در مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان ورامین که در تالار کسرای این شهرستان برگزار شد اظهار داشت : بنا بر روایات ، اهل بهشت کسانی هستند که دارای دستان کریم و بخشنده می باشند و ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا بخشندگی و نیکی کردن به مردم و نیازمندان را تمرین کرده و با احسان خود زمینه شادی دیگر افراد جامعه را فراهم آوریم.

وی گفت : امروز متأسفانه بخشی از زندانیان کشور را افرادی تشکیل می دهند که به دلیل خطای غیر عمد در بند به سر برده و برای آزادی به کمک خیرّین و نیکوکاران نیاز دارند.

وی افزود : خوشبختانه همکاری مناسب دستگاه قضا با ستاد دیه کشور برای رفع مشکلات حقوقی این دسته از زندانیان جرائم غیر عمد زمینه آزادی آنان را فراهم کرده و ستاد دیه نیز برای اصلاح قوانین و پیشگیری از ورود زندانیان جرایم غیرعمد گام های مهمی برداشته است .

مهربان گفت : در سال گذشته بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال از سوی خیرین نیک اندیشه به منظور آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اهدا شد که از این میزان ۳۰ میلیارد ریال مربوط به کمک های مردمی از طریق دستگاه های خود پرداز توسط چهار بانک عامل در سراسر کشور بوده است .

وی تصریح کرد: در سال گذشته مجموعا ۱۸۳ جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار شد که طی آن بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال جمع آوری گردید و با استفاده از آن ۸ هزار و ۴۹۸ زندانی جرائم غیر عمد آزاد شدند .

معاون ستاد دیه کشور بیان داشت: جمع بدهکاری های مالی این تعداد که شامل مهریه ،دیه و بدهکاری مالی است بیش از ۷هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال بود که بیش از ۴ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال آن از طرف شاکیان با رضایت بخشوده شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*