۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 4416
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۶
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون فرماندار دماوند خبر داد طبقه‌بندی پروژه‌های عمرانی در دماوند

دماوند- ابتکارآنلاین: معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند از طبقه‌بندی پروژه‌های عمرانی شهرستان دماوند بر حسب پیشرفت فیزیکی خبر داد.   اکبر مردانی  در دومین نشست کارگروه برنامه‌ریزی شهرستان دماوند در سالن اجتماعات شهید رجایی فرمانداری این شهرستان، ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار کرد: با دستور فرماندار […]

دماوند- ابتکارآنلاین: معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند از طبقه‌بندی پروژه‌های عمرانی شهرستان دماوند بر حسب پیشرفت فیزیکی خبر داد.

 

اکبر مردانی  در دومین نشست کارگروه برنامه‌ریزی شهرستان دماوند در سالن اجتماعات شهید رجایی فرمانداری این شهرستان، ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار کرد: با دستور فرماندار شهرستان دماوند، کارگروه فنی و نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرستان دماوند با عضویت نمایندگان چند دستگاه اجرایی این شهرستان راه‌اندازی شده است.

 

وی با بیان اینکه نخستین بازدید این کارگروه از پروژه‌‌های اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند بود که چند روز پیش صورت گرفت، افزود: در این زمینه، از همکاری رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند قدردانی می‌شود.

 

معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تمام پروژه‌هایی که در حال احداث است را در دماوند طبقه‌بندی کرده‌ایم، تصریح کرد: این طبقه‌بندی بر اساس پیشرفت فیزیکی صورت گرفته است و پروژه‌ها از صفر تا ۲۰ و ۸۰ درصد به بالا سازماندهی شده‌‌اند.

 

مردانی با بیان اینکه در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان دماوند نقاط ضعف و قوت پروژه‌ها شناسایی می‌شود، گفت: در این بازدید‌ها، فرصت‌ها نیز بررسی و ارزیابی می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه نتیجه این بازدیدها به صورت کتبی به اداره مربوطه ارسال و ابلاغ می‌شود، بیان کرد: هر پروژه‌ای که معضل زیاد یا پیشرفت خیلی خوبی داشته باشد، خود فرماندار شهرستان دماوند در جریان آن قرار می‌گیرد و از پروژه‌ها بازدید می‌کند.

 

معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه از دستگاه‌های اجرایی تقاضا داریم تا تعامل خوبی با حوزه معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند داشته باشند، افزود: میزان پیشرفت هر پروژه را هر سه ماه ارزیابی، رتبه‌بندی و آن را به همه ادارات ارسال می‌کنیم.

 

مردانی ادامه داد: همچنین ادارات شهرستان دماوند پاسخ نامه‌هایی که از سوی فرمانداری این شهرستان برای آن اداره به منظور بررسی مشکلات ارباب رجوع ارسال می‌شود، باید بدهند و نتیجه را به صورت کتبی به فرمانداری شهرستان دماوند گزارش کنند.

 

وی با بیان اینکه بعضی از ادارات نامه‌های اربابان رجوع را پاسخ نمی‌دهند، بیان کرد: مشاهده کردیم نامه‌ای برای یک اداره ارسال شده ولی جوابی دریافت نشده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*