۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 2617
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸
  • 149 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون وزیر بهداشت: چهار هزار و ۳۰۰ تخت بیمارستانی در کشور ایجاد می شود

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: ایرج حریرچی  در بازدید از بیمارستان در دست احداث شهدای پاکدشت گفت :یکی از مهمترین سیاست های دولت تدبیر و امید ، توجه به بخش بهداشت و سلامت جامعه است و تلاش های صورت گرفته دولت در ماه های اخیر مؤید این امر است . وی افزود : توجه دولت به […]

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: ایرج حریرچی  در بازدید از بیمارستان در دست احداث شهدای پاکدشت گفت :یکی از مهمترین سیاست های دولت تدبیر و امید ، توجه به بخش بهداشت و سلامت جامعه است و تلاش های صورت گرفته دولت در ماه های اخیر مؤید این امر است .

وی افزود : توجه دولت به زیرساخت های بخش بهداشت و درمان زمینه را برای تکمیل بیمارستان های نیمه تمام فراهم کرده و تلاش می گردد با پیگیری لازم و تخصیص اعتبارات مورد نیاز ، پروژه های نیمه تمام بیمارستانی با سرعت بیشتری اجرا و تکمیل شود.

وی تصریح کرد : برنامه ریزی های دولت در حال حاضر معطوف تجهیز بیمارستان هایی است که ساخت آن کامل شده و تلاش دارد تا با همکاری تمامی دستگاه ها این مهم محقق شود .

وی بیان داشت : تلاش های صورت گرفته از سوی دولت در زمینه تجهیز مراکز درمانی ملموس است و با اقدامات انجام شده تا پایان سال جاری چهار هزار و ۳۰۰ تخت درمانی و بیمارستانی در کشور ایجاد گردد .

معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به لزوم تکمیل بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی شهدای پاکدشت گفت: سیاست دولت تدبیر و امید تکمیل پروژه هایی است که از پیشرفت خوب و مناسبی برخوردارند و با توجه به پیشرفت ۷۰ درصدی اجرای پروژه بیمارستان پاکدشت این مهم نیز در دستور کار قرار دارد.

حریرچی تصریح کرد : دولت برای تکمیل و تجهیز بیمارستان شهدای پاکدشت مشکلی وجود ندارد واعتبارات وتجهیزات لازم آن تامین و تخصیص مناسب لحاظ شده است.

فرماندار پاکدشت نیز در این دیدار گفت: دولت تدبیر و امید با درایت زمینه راه اندازی بیمارستان شهدای پاکدشت را فراهم کند.

علیرضا قاسمی فرزاد افزود : بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی شهدای پاکدشت اساسی ترین نیازشهرستان در تأمین زیرساخت های بهداشتی ودرمان است .

وی بیان داشت : پاکدشت دروازه ورودی و خروجی استان تهران از شرق کشور است و قرار گرفتن آن در مسیر ترانزیتی بزرگراه امام رضا (ع) باعث عبور زائرین بی شماری از آن می شود که این امر ضرورت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مناسب به آنها را ایجاب می کند.

وی تأکید کرد : تکمیل و تجهیز بیمارستان های ۱۳۰ تختخوابی شهدای پاکدشت می تواند در سایه توجه و عنایت دولت تدبیر وامید به حوزه نظام جامع سلامت ، برطرف کننده بسیاری از دغدغه های حوزه بهداشت و درمان این شهرستان باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*