۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 6683
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۲
  • 88 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ویژگی‌های منحصر بفرد پیشوا توجه بیشتر مسئولان کشور را می طلبد

پیشوا – ابتکار ورامین: دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان دانشجویان کشور به همراه دکتر حسین غریبی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، از دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان پیشوا بازدید کردند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری پیشوا – دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری […]

پیشوا – ابتکار ورامین: دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان دانشجویان کشور به همراه دکتر حسین غریبی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، از دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان پیشوا بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری پیشوا – دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری به همراه معاون آموزش دانشگاه آزاد اسلامی و مسؤلین شهرستان پیشوا، از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود بزرگترین واحد دانشگاه آزاد اسلامی در جنوبشرق استان تهران بازدید کردند.

در این بازدید، رئیس سازمان دانشجویان کشور با بیان ویژگی های شهرستان مذهبی و انقلابی پیشوا گفت: تاریخ ما، پیشوا را به عنوان مهد انقلاب اسلامی و آغاز کننده قیامی می داند که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی گردید.

دکتر مجتبی صدیقی افزود: ویژگی های منحصر به فرد شهرستان پیشوا، استحقاق مردم این منطقه را در بهره مندی از خدمات مناسب و مطلوب بیشتر نموده و این مهم، توجه مسؤلین کشور را می طلبد.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با قدرشناسی از اقدامات ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی برای جوانان و مشتاقان تحصیلات تکمیلی در منطقه افزود: مجموعه امکانات ورزشی و رفاهی مجهز دانشگاه آزاد پیشوا، این مجموعه علمی را جزو واحدهای نمونه کشوری در ارائه تسهیلات و خدمات متنوع به دانشجویان قرار داده است.

معاون آموزش دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه، با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود در این واحد دانشگاهی گفت: ضرورت توسعه تحصیلات تکمیلی با توجه به شرایط و امکانات موجود، امری ضروری و منطقی است و سازمان مرکزی در این بخش، آماده هرگونه حمایت و پشتیبانی است.

دکتر حسین غریبی افزود: از آنجا که این منطقه به عنوان یک قطب کشاورزی و صنعتی در سطح استان تهران و حتی کشور مطرح است، توجه جدی دانشگاه در این مقوله بسیار حائز اهمیت بوده و می طلبد واحد پیشوا با در نظر گرفتن یک مرکز تخصصی آموزشی- تحقیقاتی، در این بخش ورود پیدا کرده و یاری رسان کشاورزان و صنعتگران در این حوزه باشد.

وی با توجه به روند احداث بیمارستان تخصصی شهید مهتدی یادآورشد: ایجاد ظرفیت های لازم هم زمان با احداث و تکمیل این پروژه، ضروری بوده و قطعاً مساعدت دولت و خصوصاً وزارت بهداشت در پایان یافتن این مرکز بهداشتی، تأثیرگذار خواهد بود.

در حاشیه این بازدید رئیس دانشگاه آزاد پیشوا ضمن ارائه گزارش کامل از وضعیت آموزشی واحد گفت: به فضل و یاری خداوند متعال و ژرف اندیشی ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامیف در طول یکسال و نیم گذشته موفق به اخذ مجوز و تصویب ۵۳ رشته شدیم که ۷ رشته آن در مقطع دکتری، ۱۸ رشته در مقطع ارشد، ۲۳ رشته در تکمیل ظرفیت ارشد و ۵ رشته کارشناسی می باشد و تحقق این مهم، باهدف تأمین نیازهای علمی جوانان منطقه صورت گرفته است.

دکتر شیبانی با اشاره به ظرفیت ارزشمند نیروی انسانی این واحد خاطرنشان کرد: آنچه به دانشگاه اعتبار می دهد، سرمایه انسانی اوست که حضور ۲۳۶ عضو هیأت علمی ثابت و ۳۴۰ استاد مدعو، بیانگر پویایی و پتانسیل مطلوب علمی این مجموعه بزرگ دانشگاهی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*