۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7527
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۵۰
  • 102 بازدید
  • ارسال توسط :

معلمان درصدر مسئولیت های جامعه قرار دارند/ دولت یازدهم پیگیر مطالبات به حق فرهنگیان است

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرماندار پاکدشت با اشاره به جایگاه فرهنگیان گفت: معلمان درصدر مسئولیت های جامعه قرار دارند و دولت یازدهم نسبت به جایگاه معلمان و وضعیت آنان بی تفاوت نیستند و با حساسیت بالایی پیگیر مطالبات به حق فرهنگیان هستند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها- علیرضا […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرماندار پاکدشت با اشاره به جایگاه فرهنگیان گفت: معلمان درصدر مسئولیت های جامعه قرار دارند و دولت یازدهم نسبت به جایگاه معلمان و وضعیت آنان بی تفاوت نیستند و با حساسیت بالایی پیگیر مطالبات به حق فرهنگیان هستند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها- علیرضا قاسمی فرزاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره علامه و استاد بزرگ، فیلسوف شهید مرتضی مطهری اظهار داشت: به جهت جایگاه رفیع این شهید والامقام، این روز به نام بزرگداشت مقام شامخ معلم نامگذاری شده است.

وی با تبریک این روز به جامعه فرهنگیان افزود: معلمان همچون خورشیدی تابناک بر تارک جوامع بشری می ‌درخشند و پیامبر گونه رسالت خطیر هدایت و روشنگری و نجات انسان‌ها از دام ظلمت، جهالت، شقاوت و ضلالت را بر عهده دارند.

قاسمی فرزاد ابراز داشت: خدمت در دستگاه تعلیم و تربیت عبادت است و معلمان با تربیت و پرورش انسان های صالح و خلاق، نقش بسیار موثری در توسعه و پیشرفت کشور دارند و رفع مشکلات معیشتی معلمان مورد توجه مسوولان و دولتمردان قرار دارد.

فرماندار پاکدشت عنوان کرد: قطعاً نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی نسبت به معلمان نگاه ویژه ای دارد و همواره معلمان را در صدر مشاغل و مسئولیت های جامعه قرار داده و برای آنان احترام خاصی قائل است.

نماینده عالی دولت در پاکدشت با اشاره به مشکلات فرهنگیان گفت: معلمان با قناعت روزگار می گذرانند و در مسیر رشد و تعالی جامعه و شکوفایی استعدادهای درخشان قدم برداشته اند که شایسته تقدیر و تکریم است.

این مقام مسئول تصریح کرد: امروز نیز با تلاش های معلمان دلسوز و آینده ساز، دانشمندان بزرگی در این کشور پهناور تربیت شده اند و ایران اسلامی در علوم پزشکی، فناوری، هسته ای، صنعتی و… پیشرفت های چشمگیری داشته است چنانکه قابلیت رقابت با سایر کشورها را دارد.

وی ضمن تاکید بر نقش محوری و اساسی معلمان به عنوان مجریان آموزش عمومی اذعان کرد: باید از مقام معلم و نقش ارزنده آنان در نظام تعلیم و تربیت، تجلیل شایسته به عمل آید.

رییس شورای آموزش و پرورش پاکدشت بیان داشت: در شهرستان پاکدشت نیز با هماهنگی های بعمل آمده با مدیریت آموزش و پرورش، شهرداران، شوراهای اسلامی، ادارات و نهادها، ویژه برنامه هایی برای تکریم و نکوداشت مقام معلم پیش بینی شده است که امیدواریم ذره ای از دین خود را نسبت به این قشر تلاشگر ادا کنیم.

وی با اشاره به تجمعات اخیر معلمان گفت: قطعاً وزیر محترم آموزش و پرورش و دولت یازدهم نسبت به جایگاه معلمان و وضعیت آنان بی تفاوت نیستند و با حساسیت بالایی پیگیر مطالبات به حق فرهنگیان هستند که قسمتی از این مطالبات پرداخت شده است و بخش دیگر آن تا ۱۹ اردیبهشت پرداخت خواهد شد.

قاسمی فرزاد ادامه داد: با پیگیری های دولت محترم و مناعت طبع معلمان، ان شاءالله دیگر شاهد تجمعات فرهنگیان که زمینه ساز خدشه به انسجام و وحدت ملی است، نخواهیم بود؛ چون امروز و در بحبوحه مذاکرات هسته ای، بیش از پیش به همدلی و همزبانی گسترده میان دولت و ملت در مقابله با کشورهای غربی نیاز است.

وی در پایان با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان خاطرنشان کرد: براساس این طرح، معلمان با چندین سال سابقه در مقایسه با معلمان با سابقه کم تر، بایستی از مزایا و امکانات بیشتری برخوردار باشند و مطمئناً طرح رتبه بندی، موثر و مفید فایده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*