۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7541
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۲۳
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :

معلمان نقش بسزایی در آینده کشور دارند چرا که پرچم‌دار توسعه کشور هستند

پیشوا – ابتکار ورامین: عباس ملکوتی خواه به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامی داشت استاد شهید مرتضی مطهری بیان داشت فضیلت شهید مطهری قابل توصیف نیست و ایشان الگوی مناسبی برای معلمان هستند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا – عباس ملکوتی خواه به مناسبت فرا رسیدن هفته […]

پیشوا – ابتکار ورامین: عباس ملکوتی خواه به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامی داشت استاد شهید مرتضی مطهری بیان داشت فضیلت شهید مطهری قابل توصیف نیست و ایشان الگوی مناسبی برای معلمان هستند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا – عباس ملکوتی خواه به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامی داشت استاد شهید مرتضی مطهری بیان داشت فضیلت شهید مطهری قابل توصیف نیست و ایشان الگوی مناسبی برای معلمان هستند .

فرماندار پیشوا افزود: سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری به نام روز معلم نامگذاری شده است و هفته معلم فرصت مناسبی است برای قدردانی از زحمات فرهنگیان این مردان ایثار و فداکاری که برای تربیت دانش آموزان و آینده سازان کشور تلاش میکنند .

ملکوتی خواه بیان داشت: اگر به تعلیم و تربیت از دیدگاه شهید مطهری به خوبی پرداخته شود همه ما وظایف خود را خواهیم شناخت زیرا نظام جمهوری اسلامی در پی تربیت انسان بوده و این ایده آل ترین هدف آموزش و پرورش است .

نماینده عالی دولت افزود :معلمان نقش بسزایی در آینده کشور دارند چرا که پرچم‌دار توسعه کشور معلمان هستند که در فضای فکر و عقیده نسل جوان تأثیر بسزایی دارند و تکریم معلمان،تکریم تعلیم و تربیت است که تعلیم و تربیت در جامعه باید درست شکل بگیرد .

فرماندار پیشوا بیان داشت به فرموده امام راحل معلم امانت داری است که امانت او غیر از همه امانت هاست ، انسان امانت اوست و این یکی از اهداف مهم آموزش و پرورش است که باید فعالان در آموزش و پرورش در پی تربیت نسل باهو ش و خلاق و آینده ساز باشند

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام ،سال همدلی و همزبانی گفت: آموزش و پرورش پایه و نظام پیشرفت هر جامعه ای است و همه ما نیاز داریم که آموزش و پرورش قوی و قدرتمند داشته باشیم و این ممکن نیست جز با همدلی و همزبانی که سبب رشد شهر و کشورمان خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*