۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 7589
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۸
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :

معلمان نمونه شهرستان فیروزکوه تجلیل شدند

فیروزکوه – ابتکار ورامین: با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه، معلمان، مدیران و معاونان نمونه مدارس شهرستان فیروزکوه تجلیل شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه- در مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم در مجتمع فرهنگی- رفاهی فیروزه فیروزکوه با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان، از زحمات و تلاش های خالصانه و […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه، معلمان، مدیران و معاونان نمونه مدارس شهرستان فیروزکوه تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه- در مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم در مجتمع فرهنگی- رفاهی فیروزه فیروزکوه با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان، از زحمات و تلاش های خالصانه و مجدانه هشت تن از معلمان، مدیران و معاونان نمونه مدارس شهرستان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.

در این مراسم از صغری نورزاد، فروغ ولی و مهناز جعفر زداده به عنوان معلمان نمونه، ایران شادمهر، محمد جواد بنار و ملکه درویش متولی به عنوان مدیران نمونه و خلیل اسفندیار و فاطمه ایلکا به عنوان معاونان نمونه مدارس شهرستان فیروزکوه تجلیل شد.

گفتنی است، تقدیرنامه های معلمان، مدیران و معاونان نمونه شهرستان فیروزکوه از سوی وزیر آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان صادر شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*