۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 39525
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
ملت ایران تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کرد
ملت ایران تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کرد

ملت ایران تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کرد

زنجان – آبرومند: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: کرونا یک بلا بود ولی ملت ایران این تهدید را به فرصت کمک به همنوعان تبدیل کرد در حالی که دنیای غرب در این مقوله نسبت به ادعاهایشان، رفوزه شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام علی خاتمی روز […]

زنجان – آبرومند: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: کرونا یک بلا بود ولی ملت ایران این تهدید را به فرصت کمک به همنوعان تبدیل کرد در حالی که دنیای غرب در این مقوله نسبت به ادعاهایشان، رفوزه شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام علی خاتمی روز چهارشنبه در آیین رزمایش کمک مومنانه و توزیع بسته های غذایی جامعه کار استان افزود: با تهیه بانک اطلاعاتی لازم در استان، خیالمان راحت است که در توزیع کمک های مومنامه، هیچ خانواری از جامعه هدف از قلم نمی افتد.

 

وی با قدردانی از برخی واحدهای تولیدی در استان که با وجود تعطیلی های ۲ ماهه به خاطر شیوع کرونا، حقوق کارگران را پرداخت کردند، اظهار داشت: این واحدهای واقعا در این خصوص مردانگی کردند تا کارگران در این روزها دچار سختی نشوند.

 

امام جمعه خاطرنشان کرد: حس نوع دوستی در فرهنگ ایران باستان وجود داشته و با ورود اسلام به ایران، رونق بیشتری پیدا کرد و اکنون همه می بینیم که چه موجی برای کمک به همنوعان در کشور به راه افتاده است.

 

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با همت بسیج کارگری استان و مشارکت بخش خصوصی، یک هزارو ۵۰۰ بسته غذایی به ارزش بیش از ۳۰۰ هزار تومان برای اقشار آسیب دیده جامعه کار و تولید، تهیه شده و قرار است بین افراد شناسایی شده در سطح استان توزیع شود.

 

محمدرضا یوسفی افزود: پیش از این نیز در مرحله نخست رزمایش کمک های مومنانه، سه هزار و ۵۰۰ بسته غذایی بین اقشار آسیب دیده جامعه کارگری در اثر شیوع کرونا، توزیع شد.

 

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شناسایی افراد برای توزیع کمک های مومنانه بین آنان، با تکیه بر بانک اطلاعاتی تهیه شده در استان انجام شد.

 

یوسفی خاطرنشان کرد: رزمایش کمک های مومنانه به اقشار کارگری آسیب دیده همچنان ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*