۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » بوشهر » عناوین اصلی
  • شناسه : 47912
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به بوشهر با سختگیری اعمال می‌شود
ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به بوشهر با سختگیری اعمال می‌شود

ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به بوشهر با سختگیری اعمال می‌شود

بوشهر- آبرومند: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: ممنوعیت در ورود خودروهای شخصی غیر بومی به بوشهر با سختگیری بسیار در ورودی‌های این شهرستان اعمال می‌شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سرهنگ جابر پاپری اعلام کرد: از روز شنبه تا ظهر چهارشنبه ممنوعیت ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرستان بوشهر و […]

بوشهر- آبرومند: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: ممنوعیت در ورود خودروهای شخصی غیر بومی به بوشهر با سختگیری بسیار در ورودی‌های این شهرستان اعمال می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سرهنگ جابر پاپری اعلام کرد: از روز شنبه تا ظهر چهارشنبه ممنوعیت ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرستان بوشهر و از ظهر چهارشنبه تا پایان روز جمعه این ممنوعیت برای تمامی ورودی‌های شمالی، جنوبی و مرکز این استان اعمال می‌شود.

 

وی اضافه کرد: با افزایش روند شیوع کرونا بویژه در استان‌های پیرامون بوشهر، بر اساس تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا، شهرستان بوشهر در میان شهرهای داراری ممنوعیت برای ورود خودروهای شخصی غیر بومی قرار گرفت، و مسافران خاطی بویژه در روزهای پایانی هفته از ورودی شهر برگردانده می‌شوند و رانندگانی که به این قانون بی‌توجه باشند، اعمال قانون خواهند شد.

 

پاپری با بیان اینکه هر چند با آغاز این ممنوعیت‌ها حجم این خودروها در ورودی‌ها شهرستان و استان بوشهر کاهش چشمگیری داشته است، گفت: پلیس در ورودی‌های این استان هیچ مماشاتی نسبت به رانندگان خودروهای غیر بومی ندارند و این قانون را با جدیت اجرا می‌کند، بنابراین از مردم سراسر کشور تقاضا می‌شود از سفر به بوشهر در زمان حاضر پرهیز کنند.

 

رئیس پلیس راه استان بوشهر اعلام کرد: همچنین محدودیت تردد شبانه در سطح شهر به قوت پابرجاست و آمد و شد در ساعت‌های ۲۱ شب تا ۳ صبح ممنوع است و متخلفان جریمه می‌شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*