۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 57809
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
مناسبت‌های مذهبی بهترین ظرفیت برای آشنایی مردم با معارف اهل بیت (ع) است
مناسبت‌های مذهبی بهترین ظرفیت برای آشنایی مردم با معارف اهل بیت (ع) است

مناسبت‌های مذهبی بهترین ظرفیت برای آشنایی مردم با معارف اهل بیت (ع) است

ری- آبرومند: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: مناسبت های دینی و مذهبی، بهترین ظرفیت برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با معارف اهل بیت (ع) است و باید از این ظرفیت در اماکن مذهبی و رسانه‌ها به بهترین نحو بهره برد.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر در […]

ری- آبرومند: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: مناسبت های دینی و مذهبی، بهترین ظرفیت برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با معارف اهل بیت (ع) است و باید از این ظرفیت در اماکن مذهبی و رسانه‌ها به بهترین نحو بهره برد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر در دیدار با مدیران شبکه رادیویی معارف بر لزوم تبیین فرهنگ زیارت و آداب آن در میان قشرهای مختلف جامعه تاکید کرد.

 

وی  اظهار داشت: زیارت به معنای بیعت با اهل بیت (ع)،  پیروی از آنان،  شناخت الگوهای دینی و بهره وری معنوی است‌ که متأسفانه در جامعه ما به تبیین این فرهنگ متعالی و بیان فلسفه آن کمتر پرداخته شده و این امر نیازمند پرداختن بیش از پیش مبلغان، فعالان فرهنگی و رسانه های معارفی کشور است.

 

این مسئول با تاکید بر لزوم همکاری های گسترده میان شبکه رادیویی معارف و آستان مقدس عبدالعظیم (ع) خاطرنشان کرد: ترویج و تبیین فرهنگ اهل بیت (ع) معرفی امامزادگان، توسعه فعالیت های قرآنی، تولید برنامه های فرهنگی و تربیتی و سبک زندگی اسلامی با استفاده از ظرفیت های رسانه ای، محورهای مشترک میان آستان و شبکه رادیویی معارف است که امید واریم با هماهنگی و همکاری هر ۲ بخش، فعالیت های ارزشمند و اثرگذاری صورت پذیرفته تا مردم از نتایج آن بهره‌مند شوند.

 

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) افزود: رهبر فرزانه انقلاب در بیانات خود ری را قبله تهران معرفی فرمودند که در همین راستا امیدداریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با اجرای طرح های جامع و فاخر فرهنگی و معارفی با استفاده از ظرفیت امامزادگان و مشاهیر مدفون و اماکن بازدیدی همچون موزه، کتابخانه و آسمان نما بتواند این منطقه را به قطب فرهنگی تهران تبدیل کند.

 

حجت الاسلام قاضی عسکر در این دیدار از فعالیت های فرهنگی و رسانه ای رادیو معارف قدردانی کرد.

 

در این دیدار  مسعود کاویانی مدیر شبکه رادیویی معارف با عرض خیر مقدم به تولیت آستان مقدس، بر همکاری شبکه رادیویی معارف با آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) در همه زمینه های فرهنگی و رسانه ای، اعلام آمادگی کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*