۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 48600
  • ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
منطقه آزادچابهار در حوزه مسوولیت اجتماعی ۱۰۰ پروژه اجرا کرده است
منطقه آزادچابهار در حوزه مسوولیت اجتماعی ۱۰۰ پروژه اجرا کرده است

منطقه آزادچابهار در حوزه مسوولیت اجتماعی ۱۰۰ پروژه اجرا کرده است

چابهار- آبرومند: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: این سازمان در ۲ سال اخیر در حوزه مسوولیت اجتماعی ۱۰۰ پروژه در بخش‌های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و زیرساخت‌های ورزشی و توسعه روستایی در این شهرستان اجرا کرده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – عبدالرحیم کردی اظهارداشت: تمرکز ویژه منطقه آزادچابهار […]

چابهار- آبرومند: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: این سازمان در ۲ سال اخیر در حوزه مسوولیت اجتماعی ۱۰۰ پروژه در بخش‌های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و زیرساخت‌های ورزشی و توسعه روستایی در این شهرستان اجرا کرده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – عبدالرحیم کردی اظهارداشت: تمرکز ویژه منطقه آزادچابهار بر مسوولیت‌های اجتماعی بوده که از جمله اقدامات مهم این سازمان در راستای توجه به وظایف انسانی،‌ ایفای نقش مسوولیت اجتماعی است.

 

وی افزود: این سازمان توانمندسازی محلی را یکی از دستورات اساسی در کار خود قرار داده و در سال ۱۳۹۸ با کمک دانشگاه تهران و صاحب‌نظران محلی و استانی اقدام به تدوین سند مسوولیت اجتماعی سازمانی کرد.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه در ۱۰۰ پروژه‌ای که این سازمان در آن فعالیت داشته، خاطرنشان کرد: ۴۸ پروژه اجتماعی شامل پروژه ساخت ۲۰ مدرسه،‌ یک مجتمع شبانه‌روزی،‌ سه خوابگاه،‌ چهار زیرساخت بهداشتی و ۲۰ زیرساخت ورزشی بوده که بیشترین سهم را در پروژه‌های مسوولیت این سازمان به خود اختصاص داده است.

 

وی ادامه داد: پس از آن نیز پروژه‌های فرهنگی با ۳۳ پروژه شامل ساخت و تجهیز ۲۷ خانه امید روستایی،‌ پنج کتابخانه روستایی و یک خانه فرهنگ‌وهنر و همچنین اجرای ۱۷ پروژه گردشگری و ۲ پروژه محیط زیستی را می‌توان یادآور شد.

 

کردی گفت: بر همین مبنا،‌ این سازمان در بخش‌های گوناگونی از جمله بهداشت و درمان،‌ توسعه گردشگری،‌ حمایت‌های اجتماعی،‌ آموزش و فرهنگی،‌ محیط زیست،‌ ساخت فیلم و حتی ساخت مدرسه فعالیت‌های قابل توجهی داشته است.

 

وی تصریح کرد: شاید شاخص‌ترین اقدام سازمان منزقه آزاد چابهار در این زمینه را بتوان راه‌اندازی و حمایت و روند فعالیت دبیرستان دانا و توانا عنوان کرد.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار هدف از حمایت و پشتیبانی از این نهاد علمی-آموزشی که با نگاهی آینده‌نگرانه به آن توجه شده است،‌ بارورسازی پتانسیل‌های استعدادی و تقویت تخصص نسل‌های آینده عنوان کرد و گفت: قطعاً تاثیر بسزایی در آینده این منطقه و حتی کشور خواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*