۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 37422
  • ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
  • 124 بازدید
  • ارسال توسط :
من با خون پدر شهیدم حریف می طلبم
من با خون پدر شهیدم حریف می طلبم

من با خون پدر شهیدم حریف می طلبم

کرمان – آبرومند: دختر سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: امروز من با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می طلبم و دنیا بداند روح حاج قاسم در ذره ذره وجود دنیا دمیده شده و هزاران قاسم سلیمانی آماده حرکت به سمت کاخ سفید هستند و شما تا آخر عمر بتریسید و منتظر […]

کرمان – آبرومند: دختر سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: امروز من با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می طلبم و دنیا بداند روح حاج قاسم در ذره ذره وجود دنیا دمیده شده و هزاران قاسم سلیمانی آماده حرکت به سمت کاخ سفید هستند و شما تا آخر عمر بتریسید و منتظر ما باشید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – زینب سلیمانی در آیین نماز جمعه شهر کرمان در مصلای بزرگ امام علی (ع) افزود: امروز من زینب حاج قاسم به شما می گویم داستان کربلا دوباره در عصر ما تکرار شد و علمدار محور مقاومت تکه تکه شد تا ولی امرش آسیب نبیند.

 

وی ادامه داد: علمدار رفت تا ایران و ایرانی بماند، علمدار رفت تا ناموس حفظ شود و او با شهادتش حجت را بر همگان تمام کرد و به تمام دنیا نشان داد شیطان بزرگ کیست.

 

وی رو به مردم اظهار داشت: بابت حماسه حسینی (ع) که در تشییع پیکر پدرم آفریدید، تشکر می کنم و به نوبه خود و خانواده ام به خانواده افرادی که در حادثه آیین تشییع مصیبت دیده اند، تسلیت عرض می کنم.

 

زینب سلیمانی با بیان اینکه شهادت حاج قاسم مصیبتی عظیم و جبران ناپذیر است اما بیش از شهادت باید به اندیشه، منش و ولایتمداری ایشان نگاه کنیم تصریح کرد: پدر شهیدم تمام جهاد و وظیفه اش را در راه ولایتمداری می دید و توصیه اش به ما ماندن در راه ولایت و خط رهبری بود.

 

وی تاکید کرد: موجی که در دنیا به خاطر شهادت پدرم ایجاد شد به دلیل خدمات ارزشمند او نبود بلکه دنیا فهمید سردار سلیمانی در هر شرایطی دغدغه حفظ وحدت و همبستگی مردم سراسر دنیا را داشت.

 

دختر سپهبد سردار شهید سلیمانی افزود: آمریکا با ترور پدرم بزرگترین و احمقانه ترین حرکت را کرد زیرا نه تنها شهادت پدرم موجب ضعف ایران و جبهه مقاومت نشد، بلکه تمام آزادیخواهان و جوانان سراسر دنیا را بیدار و وحدت میان مردم را بیشتر و بیشتر کرد.

 

وی افزود: پدرم مانند شیشه عطری بود که با شکستن آن رایحه خوشش در سراسر دنیا پیچید.

 

زینب سلیمانی ادامه داد: در همه حال و همیشه توسل پدرم به عمه سادات بود و چگونه در همه حال پیام کربلا را اعلام کرد.

 

وی افزود: امروز من زینب حاج قاسم به شما می گویم داستان کربلا دوباره در عصر ما تکرار شد و علمدار محور مقاومت تکه تکه شد تا ولی امرش آسیب نبیند.؛ علمدار رفت تا ایران و ایرانی بماند علمدار رفت تا ناموس حفظ شود و او با شهادتش حجت را بر همگان تمام کرد و به تمام دنیا نشان داد شیطان بزرگ کیست.

 

دختر سردارشهید سلیمانی گفت: من به عنوان کوچک ترین فرزند حاج قاسم، قسم می خورم تا آخرین لحظه عمرم دست از ولایت برنخواهم داشت و با شیطان بزرگ رو در رو مبارزه می کنم.

 

وی تصریح کرد: انتقام زمانی برای ما معنی می دهد که رژیم آمریکا، صهیونیست و آل سعود دیگر وجود نداشته باشند.

 

زینب سلیمانی فرزند شهیدسپهبد سلیمانی در این مراسم متن پیام عربی خود را خطاب به جبهه مقاومت نیز قرائت کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*