۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 45449
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
مهمترین نیاز احزاب ری مشارکت جوانان نخبه در فعالیت‌های حزبی است
مهمترین نیاز احزاب ری مشارکت جوانان نخبه در فعالیت‌های حزبی است

مهمترین نیاز احزاب ری مشارکت جوانان نخبه در فعالیت‌های حزبی است

ری- آبرومند: فرماندار ویژه ری با اشاره به نفش مهم اجزاب گفت: مهمترین نیاز احزاب ری مشارکت جوانان نخبه در فعالیت‌های حزبی است. به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی در دیدار با اعضای کمیته سیاسی نیروهای خط امام (ره) شهرستان ری اظهار داشت: احزاب شهرستان ری همواره با وحدت و همدلی در عرصه‌های […]

ری- آبرومند: فرماندار ویژه ری با اشاره به نفش مهم اجزاب گفت: مهمترین نیاز احزاب ری مشارکت جوانان نخبه در فعالیت‌های حزبی است.

به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی در دیدار با اعضای کمیته سیاسی نیروهای خط امام (ره) شهرستان ری اظهار داشت: احزاب شهرستان ری همواره با وحدت و همدلی در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی از جمله انتخابات فعالیت دارند همانگونه که در انتخابات سال ۹۸ شاهد فعالیت‌های مؤثر همه احزاب در راستای افزایش مشارکت در انتخابات شهرستان ری بودیم.

 

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مهمترین نیاز احزاب حضور و مشارکت جوانان مستعد، نخبه و کارآمد در فعالیت‌های حزبی است زیرا جوانان از ظرفیت‌های ارزشمند کشور هستند و ضرورت دارد احزاب شهرستان ری به این موضوع توجه داشته باشند.

 

وی افزود: امروز نقش احزاب و سازمان‌های مردم نهاد در کنار دولت با وجود تحریم‌های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا برای رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه بسیار مؤثر است و احزاب شهرستان ری نیز در همین راستا فعالیت گسترده دارند.

 

توکلی کجانی بیان داشت: مهمترین رویداد کشور در سال ۱۴۰۰ انتخابات خردادماه است که نقش احزاب در مشارکت بالای سیاسی و برگزاری باشکوه این انتخابات حائز اهمیت است.

 

فرماندار ویژه ری عنوان داشت: ری با پیشینه‌ای تاریخی و مذهبی همواره از مردمی فهیم و شریف بهره مند بوده و بزرگان احزاب شهرستان ری نیز همیشه در رقابت‌های سیاسی اخلاق مداری را به عنوان یک اولویت قرار داده‌اند و این یکی از ویژگی‌های مهم احزاب شهرستان است.

 

وی افزود: احزاب بر اساس ساختار و اصولی مشخص تشکیل می‌شوند و افراد نیز در چارچوب معین شده فعالیت‌های حزبی می‌کنند که بایستی ضمن داشتن تعهد، به تمامی اصول پایبند بوده و پاسخگوی عملکرد خود باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*