۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8120
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۱
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :

مهندس رضا قشقایی پروژه مسکونی شهرک فاطمیون در بخش جواد آباد کاملاً شخصی ساز و با مصالح بروز است.

ورامین ـ ابتکار ورامین: روز شنبه ۶ خرداد با حضور مهندس دهقانی مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران و سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس و جمعی از مسؤولین و مقامات محلی کلنگ مدرسه و مسجد شهرک فاطمیون بخش جواد آباد ورامین به زمین زده شد. به گزارش خبرنگار ما – گفتنی […]

ورامین ـ ابتکار ورامین: روز شنبه ۶ خرداد با حضور مهندس دهقانی مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران و سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس و جمعی از مسؤولین و مقامات محلی کلنگ مدرسه و مسجد شهرک فاطمیون بخش جواد آباد ورامین به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار ما – گفتنی است در حاشیه این مراسم مهندس رضا قشقایی مدیر عامل بنیاد خیر اندیشان فاطمی به خبر نگار ما گفت: مؤسسه بنیاد خیر اندیشان فاطمی در سال ۸۶ تأسیس شده است و به کار آفرینی،کار های قالی بافی ،خیاطی،شمع سازی،آموزشگاه مدد جویان فعالیت داشته و در ادامه با تأسیس کمپ های ترک اعتیاد و ستاد عمران مؤسسه با رنگ زدن جداول و گارد ریل و احداث پارک و جدول گذاری ادامه داد.

وی افزود : کم کم مؤسسه بزرگتر شد و مدد جویان هم نیاز به مسکن داشتند و اینگونه شد که به بخش مسکن ورود کردیم و زمین خریداری نمودیم و در حال حاضر تعداد ۳ پروژه داریم.

ور۱

پروژه هشت گرد کرج و همین پروژه فاطمیون که ۷۵۶ واحدی در بخش و شهر جواد آباد است و پروژه سوم هم در شهر ری که ۲۴ هزار متر زمین در حال پیگیری مقدمات ساخت و کارهای آن هستیم.

مهندس قشقایی اظهار داشت پروزه فاطمیون در بخش جوادآباد ۷۵۶ واحد در ۱۶ بلوک و در ۶ طبقه است که فاصله بلوک ها ۲۴ متر ،کاملاً شخصی ساز و با مصالح روز مانند درب های ضد سرقت ،پنجره دو جداره و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بروز و با کیفیت خوب و قابل قبول می باشد.

وی بیان داشت : پروژه فاطمیون در بخش جواد آباد که قبلاً شروع بکار نموده بود متوقف شده بود و تنها ۷% فیزیکی آن انجام شده بود با خرید این پروژه در حال حاضر ۱۵% در صد کار پیشرفت فیزیکی داشته و در حال کار و پیشرفت می باشد.

ور۲

مدیر مؤسسه فاطمیون ادامه داد : چون این شهرک شخصی ساز است،ایستگاه گاز برای آن خریداری کردیم و دارای آب،برق، نیز می باشد و در نظر داریم امروز هم کلنگ مسجد و مدرسه آن به زمین زده شود تا همزمان با پروژه،مسجد و مدرسه و سایر امکانات مورد نیاز و بروز ساخته شود تا زمان تحویل که ۲ سال پیش بینی شده است همه پروژه به اتمام برسد و برای وا گذاری آماده شود.

رضا قشقایی در پایان گفت : این پروژه برای مدد جویان مؤسسه و انجمن صنفی کارگران و خانه کارگر ساخته می شود ولی برای اشخاص آزاد که تمایل به خرید مسکن دارند ، اگر مسکن نداشته باشند بررسی می شود و مشکلی برای واگذاری نداریم.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*