۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 38604
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
مواد اولیه تولید شوینده توقیفی در بروجن به یک واحد تولیدی دیگر سپرده شد
مواد اولیه تولید شوینده توقیفی در بروجن به یک واحد تولیدی دیگر سپرده شد

مواد اولیه تولید شوینده توقیفی در بروجن به یک واحد تولیدی دیگر سپرده شد

شهرکرد- آبرومند: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجن گفت: مواد اولیه تولید نوعی شوینده که شامگاه دوشنبه از کارخانه‌ای غیرفعال در بروجن توقیف شده بود در اختیار یک واحد تولیدی فعال قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مظاهر ربیعی تاکید کرد: یک شرکت تولیدی غیرفعال مواد شوینده در […]

شهرکرد- آبرومند: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجن گفت: مواد اولیه تولید نوعی شوینده که شامگاه دوشنبه از کارخانه‌ای غیرفعال در بروجن توقیف شده بود در اختیار یک واحد تولیدی فعال قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مظاهر ربیعی تاکید کرد: یک شرکت تولیدی غیرفعال مواد شوینده در بروجن برای تولید محصول خود ۱۵ هزار لیتر مواد اولیه را در ماه‌های قبل خریداری و در کارخانه انبار کرده بود.

 

وی افزود: در روزهای اخیر با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا و نیاز به همین ماده اولیه برای تولید مواد ضدعفونی، با دستور دادستان بروجن نسبت به توقیف مواد اولیه موجود در انبار این کارخانه غیرفعال و پلمب آن اقدام شد.

 

ربیعی تصریح کرد: با توجه به فعال نبودن کارخانه و نداشتن توان تولید در این واحد و براساس شرایط حساس کنونی، با نظر دادستان بروجن قرار شد تا این مواد اولیه در اختیار یک واحد تولیدی دیگر گذاشته شود.

 

وی یادآور شد: به‌همین منظور تمامی ۱۵ هزار لیتر مواد اولیه توقیفی در اختیار کارخانه دیگری قرار داده شد تا نسبت به تولید شوینده و مواد ضدعفونی اقدام کند.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجن اظهار داشت: پس از تولید شوینده و مواد ضدعفونی در واحد تولیدی دوم، نسبت به عرضه سریع محصول مورد نظر در بازار اقدام لازم انجام خواهد شد.

 

وی همچنین گفت: شامگاه دوشنبه یک واحد تولیدی دیگر در بروجن به‌علت نداشتن مجوز تولید پلمب شد.

 

ربیعی تاکید کرد: این واحد که در حال سپری کردن روند دریافت مجوز تولید مواد شوینده بوده قبل از صدور مجوزهای نهایی نسبت به تولید اقدام کرده بود که پلمب شد.

 

به گزارش ایرنا، ویروس کرونا که کووید ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد.

 

این ویروس اکنون به بیش از ۱۰۰ کشور جهان سرایت کرده است و سازمان بهداشت جهانی را بر آن داشت تا در مورد بهداشت جهانی؛ وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

 

شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

 

بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*