۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2844
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
  • 148 بازدید
  • ارسال توسط :

میرزایی: اصناف در دفاع از ارزشهای اسلامی پیشگام هستند

ورامین – خبرنگار رامین نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین گفت: امروز شهدای اصناف به عنوان نگین درخشان این قشر محسوب می شوند. حسن میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر با تبریک روز ملی اصناف اظهار داشت: اصناف در برهه ها و شرایط مختلف همواره در دفاع از ارزش های اسلامی پیشگام بودند […]

ورامین – خبرنگار رامین نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین گفت: امروز شهدای اصناف به عنوان نگین درخشان این قشر محسوب می شوند.
حسن میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر با تبریک روز ملی اصناف اظهار داشت: اصناف در برهه ها و شرایط مختلف همواره در دفاع از ارزش های اسلامی پیشگام بودند و در نهضت امام خمینی(ره) نیز به ایفای نقش پرداختند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین افزود: با شروع نهضت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۲ بسیاری از اصناف و بازاریان در کشور با نهضت اسلامی همراه شدند و حتی در ۱۵ خرداد همان سال برخی اصناف در شهرهای مختلف کشور و ورامین مغازه های خود را به نشانه اعتراض به دستگیری امام بستند.

وی ادامه داد: همچنین اصناف و بازاریان پس از تبعید امام خمینی(ره) به عنوان حلقه واسط رساندن بیانیه ها و مواضع رهبر انقلاب اسلامی عمل کرده و نقش مهمی در به ثمر رسیدن نهضت اسلامی ایفا کردند.

میرزایی اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با آغاز جنگ هشت ساله، باز هم اصناف و بازاریان با درک صحیح و آگاهی درست از شرائط و مقتضیات زمان، به فرمان امام راحل لبیک گفته و با پوشیدن پیراهن رزم، به جبهه ها اعزام شدند.

این مسئول عنوان کرد: امروز شهدای اصناف به عنوان نگین درخشان این قشر محسوب می شوند، انسان های بزرگی که با دل کندن از بهترین سرمایه های خود، در راه تعالی اسلام جان خود را در راه پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی تقدیم کردند.

وی بیان داشت: پس از دوران جنگ تحمیلی نیز، اصناف با رویکرد توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور، در این زمینه تلاش های بزرگی را نشان دادند و بخشی از موفقیت های اقتصادی ناشی از همت و تلاش اصناف و بازاریان است.

میرزایی گفت: مقام معظم رهبری در چند سال گذشته همواره بر روی توجه به مسائل اقتصادی و معیشت مردم تأکید داشتند و به همین خاطر در انتخاب شعارهای سال به رویکردهای اقتصادی توجه لازم داشتند، رهبری سال ۱۳۹۳ را به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامیدند و بار دیگر بر همت و تلاش مسئولان و فعالان اقتصادی تأکید کردند که این وظیفه همه متولیان امر را سنگین و دشوار می کند.

وی متذکر شد: همچنین مقام معظم رهبری بر روی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تأکید فراوان دارند و در این میان اصناف نقش تعیین کننده ای در تحقق این امر دارند که باید با همت مضاعف و مدیریت جهادی این سیاست ها را به ثمر برسانند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*